yarın sabah direksyon sınavım var.Acayip heycan yaptım ya. summer4: ne kadar araba kullanmayı bilsekte.Dualarınızı bekliyorum :muck: .pff hala uyku tutmadı sabah 7de kalkcam bide.Şu ehliyeti alsakta ortamlara rahat rahat aksam artık :starving: polis korkusu olmada

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
başarılar canımcım dert etme oturduğun gibi aynalaır kontrol et koltuğu kontrol et kemeri tak geçersin.

direksiyon sınavımı ahahaha kendi ehliyet kursuna gittiğim yılları hatırladım da sene 93 hocayı kafalamışım arabayla 15km geliyoruz bizim restaurant'a sen ye iç diyorum pedere diyorum bu hocam iyi bakın onlar tamam diyorlar arabayı alıyorum kankiyi alıyorum 8-10 saat geziyorum adam sarhoş oluyor geldiğimde alıp evine bırakıyorum kankide benim arabayla gelip beni alıyor ahahaha ney yıllardı beee sınav günü zırt kalktıp zırt indirdiler geçtin dediler :P

PS : hayatımda 1 kere ceza yedim o da alkollü araç kullanmaktan geceyarısı ortaköyde kesmişlerdi cezayı işin komik tarafı araçta 4 kişiyiz herkes full alkollü muayene bitti para cezası ve puan cezası verdiler sonra anahtarları verdiler git dediler şaka gibi o kadar yüksek alkollüyüm ceza yiyorum ve evime gönderiyorlar welcome to Turkey :lol:

extraloob demiş ki:
başarılar canımcım dert etme oturduğun gibi aynalaır kontrol et koltuğu kontrol et kemeri tak geçersin.

direksiyon sınavımı ahahaha kendi ehliyet kursuna gittiğim yılları hatırladım da sene 93 hocayı kafalamışım arabayla 15km geliyoruz bizim restaurant'a sen ye iç diyorum pedere diyorum bu hocam iyi bakın onlar tamam diyorlar arabayı alıyorum kankiyi alıyorum 8-10 saat geziyorum adam sarhoş oluyor geldiğimde alıp evine bırakıyorum kankide benim arabayla gelip beni alıyor ahahaha ney yıllardı beee sınav günü zırt kalktıp zırt indirdiler geçtin dediler :P

PS : hayatımda 1 kere ceza yedim o da alkollü araç kullanmaktan geceyarısı ortaköyde kesmişlerdi cezayı işin komik tarafı araçta 4 kişiyiz herkes full alkollü muayene bitti para cezası ve puan cezası verdiler sonra anahtarları verdiler git dediler şaka gibi o kadar yüksek alkollüyüm ceza yiyorum ve evime gönderiyorlar welcome to Turkey :lol:
senn iş iyiymiş yha...marmarisdede öyle adamlar ugrasmıyo.doru düzgün eve git yat bu gecede karsıma bi daha cıkma diolar.şehirde sorun yokta bi kendi arabamızla bodrum-fethiye filan yaparım alınca.

RiqueLme

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:

8*10 saat gezmek mi Allah Allah bizim günlük kişi başı kurs saatimiz 2 saattir sen nasıl 10 saat gezmeyi beceriyordun birde o ögretmenler o arabaların km lerini kurslara bildiriyorlar şu şahıs şu km yaptı bu bu kadar diye. kurs sonunda sana imza attırıyorlar 10 saat gezmeyi nasıl becerdin helal olsun sana.

ben hiç bir sınavdan heyecanlanmadım bu zamana kadar direksiyon sınavındanda heyecanlanmadım 95 almıştım çok kolay sıkıntı yapma sinyalleri vermeyi unutma :)

Yukarı Alt