Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ılımlı sakin başlayın usuldan gidin dağdan inmeyin lvl 72de inersiniz yok o da olmadı arada unique kesin ss leri görelim guild adı guild operasyonlarını görelim guild logosunu da şimdiden merak ettim doğrusu.

hep düşünmüşümdür ben bir guild üyesi olsam nasıl olur diye yok yahu hiç bana göre işler değil yerimde duramam zati sn ye de basarım kalayı çıkarım ahahahaa :lolmuch: :mrgreen:

abilerim nickleri ve ne carlarınızın hangi itemlere ihtiyacı oldugunu yazında su 3 5 günlük gec kalma süresinde item aramayın bari size bi yardımımız dokunsun nasolsa ileride sizin bize cok yardımı dokunacak :mrgreen:

OSKIJEN demiş ki:
sağolun düşündüğünüz için.
ilk defa bi servera ezik başlamak koyuyor adama :)
abi nickleriniz _ACID SKELET BigDik felan onlarmı?
ayrıca bugünün ezikleri yarının lord killerleri :lolmuch:

yok farklı isimler koyduk.şuan kimse bilmiyor.böylesi daha iyi.biraz free takılacaz.size yetişmemiz lazım :):):):):)

Ahhh ahhh metin abi neren giryon kanıma yaw. Orayada gecmek istiyodum ama ne yazkki bu karardan vagecmek zorunda kaldım. Valla cok guzle olurdu 3-4 gun gec baslamak onemli deil yine ilk 80 olurduk biz ama zaman problemler var işte . Bu prblemler arasında kasarsam ezik kalırım ben 24 saat bakamam charlara kastımıda en az 4-5 tane kasmak lazım hiç ugraslımaz simdi zaten bu euro updatei bok etti. 90 lvl gelinde 9 sun koyarlarsa belki daha yeni bi server yaparız demi metin abi?:D

ben geçmeyi düşünmüyorum. baksanıza açıldığı gün crowded olan serverden ne hayır gelir.

Jigsaw demiş ki:
NERWAGUS demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
Nerwa'yı gördüm W'yu iki V V ile yazmıştı. Sizi de bulsam.. Razz
artık bulamassın 5 lvl kasıp serverı bıraktım :mrgreen:
Waahh.. :mrgreen: Gold var mı azcık sos elixir vs. düşmüştür belki belli mi olur.. Jangan stable da buluşalım. :lolmuch:
muahahahha ne aç gözlü adamsın yaw 5 lvl adamdan ne istiyosun:D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt