Arkadaşlar OsKi bana msn den bu site adresini gönderdi okuyunca şok oldum artık bu kadar da olmaz denilecek kadar var buyrun sizde girip bakın hakkımızda yazılan yalanlara-iftiralara

http://www.extranoo-b.tr.gg/

okuduktan sonra tek sölediğim şey "yazık!"

Doğrudur söylenebilecek tek sey "yazık"

birde su var ama artık kargalığı astı

"Besle Kargayı Oysun Gözünü"

tmm Oskiyle iyi arkadas olduğunu biliyordumda senden bu kadarınıda beklemiyordum

OsKi ciğimiz global yağmuru yapacak gibi bir his doğdu icime ki öyle bisi yaparsa bir arkadasınızı daha kaybedersiniz

hatta kaybettiniz bile cünkü her seyin bir sınırı vardır Exclamation

TWEETY demiş ki:
tmm Oskiyle iyi arkadas olduğunu biliyordumda senden bu kadarınıda beklemiyordum

OsKi ciğimiz global yağmuru yapacak gibi bir his doğdu icime ki öyle bisi yaparsa bir arkadasınızı daha kaybedersiniz

beni mi kastettin ?

ben bir sey kastetmedim

dikkat edersen cümleme OsKi ile basladım

ama üstüne alınıyorsan bir hata yapmıssındır ve o cümlenlede bu acığı bize kendi ellerinle söylemiş oluyorsun :mrgreen:

bknz : insan psikolojisi :lolmuch:

TWEETY demiş ki:

daha dikaktli oku bi ust konuda ben ne yazmisim fakat turkce eger noktalama isareti kullanmazsan piskoloji degisir extraokk

Sunuda belirteyimki ben OsKi yi düsünmüyorum

onu kendi haline bıraktım

olayı ben zaten bilmiyorum tam anlamıyla ancak

SaGoPa'nın in modluğunun alınması sırasında bir baslikte bu konusulmustu yani keyfi bir davranıs değil OsKi nin dedikleri ile bir bağlantı kuramadım o yüzden

yanlış hatırlamıyorsam

SLayeR demiş ki:
TWEETY demiş ki:

daha dikaktli oku bi ust konuda ben ne yazmisim fakat turkce eger noktalama isareti kullanmazsan piskoloji degisir extraokk

onun için fazla noktalama yapmam ki millet benim psikolojimi anlamasın :mrgreen:

gecen gunki acilan baslik bu silinmisti onu oski degil baska biri yazmisti oskide bunlar dogru ise benide banlayin demisti oyle olaylar falan filan

SLayeR demiş ki:
gecen gunki acilan baslik bu silinmisti onu oski degil baska biri yazmisti oskide bunlar dogru ise benide banlayin demisti oyle olaylar falan filan

o basliği bende basından sonuna takip ettim

zaten baslik silinmedi tasındı Rolling Eyes

nereye tasindi merak ettim yanliz baslik silindimi dedim pardon baslik degil icerik de ki yazilar silindi :)

cöplüğe tasındı

ve çöplüğü sadece adminler görebiliyor diye biliyorum

ben bu konuya fazla girmeyeceğim tek diyeceğim kafam zonkluyor ve OsKi nin sitesinde yazdıklarına inanmıyorum, bunun nedeniysi hatırladığım kadarıyla sagonun modluğu alınmadan önce bir konuda alalımmı almayalımmı diye bir konu gecmiş olması idi

içimden bir his biri bana dolayacaak diyor ama hayırlısı

slayer bu arada teşekkür ederim sana ben bu topici açtıktan 5 dk sonra oski ye sölediğin için

yahu kalkıpta oskinin sitesinin linkini buraya koymanın bir manası yok, ona inanıyorsanız hiç yorum yapmaya veya yaptırmaya çalışmayın derim en kısa olarak kendi terbiyesizliğini yaptı gitti eğerki biz hırsızlık yapıyor olsak SM'de keylogger bulunduruyor olsak şuan üzerimizdeki itemler full sun olurdu ve ben halen SRO'yu oynuyor olurdum. Lütfen bir daha OsKi ve Sagopa muhabbeti açmayalım giden geri gelebilir ama atılan gelemez bu konuda kurallarımız oldukça katı yada benim kurallarım oldukça katı...

Yukarı Alt