Arkadaşlar Şaka Değil Gerçek !

1aylık yani az kullanılmış orjinal apple iphone4 telefonum var.Ve bu telefon karşılıgında yeni serverlarda 110lv spli char alınacaktır.Warrior tercihimdir.Server kingi filan olabilir :D Telefonun piyasa değeri 1.200TL ile 1.800TL arasında değişmektedir.Telefonu internetten özelliklerini araştırabılırsınız.

( ve aklınıza telefon çalıntı gıbı kelımeler takılmasın. Cunku telefonun herseyi ve kendimin kimliği vs herşeyi verilecektir gerekirse savcılıktan onaylatırız sorun olmaz ) daha öncede telefon karşılıgında bu siteden char almıstım.Kendim telefoncuyum zaten gelip dukkanımı ziyaret edebilirsiniz. Ciddi kişiler ilgilenirse sevinirim..

İlgilenen arkadaşlar bu konun altına msj atabılır yada öm'den msj atabılırler İyi Forumlar..

Onuratik90 demiş ki:

Arkadaşlar Şaka Değil Gerçek !

1aylık yani az kullanılmış orjinal apple iphone4 telefonum var.Ve bu telefon karşılıgında yeni serverlarda 110lv char alınacaktır.Warrior tercihimdir. Telefonun piyasa değeri 1.200TL ile 1.800TL arasında değişmektedir.Telefonu internetten özelliklerini araştırabılırsınız.

( ve aklınıza telefon çalıntı gıbı kelımeler takılmasın. Cunku telefonun herseyi ve kendimin kimliği vs herşeyi verilecektir gerekirse savcılıktan onaylatırız sorun olmaz ) daha öncede telefon karşılıgında bu siteden char almıstım. Ciddi kişiler ilgilenirse sevinirim..

İlgilenen arkadaşlar bu konun altına msj atabılır yada öm'den msj atabılırler İyi Forumlar..
good luck ^^

Süper teklif ama bence etme sonuçta bir oyun iPhone 4 bulunmaz bir telefon suan kullanıyorum 32 gb modelini hayatta hiç bişeye değişmem :thumbsup:

Sw33Ty demiş ki:
Süper teklif ama bence etme sonuçta bir oyun iPhone 4 bulunmaz bir telefon suan kullanıyorum 32 gb modelini hayatta hiç bişeye değişmem :thumbsup:
Tabi değişilmez ama benım gıbı çılgın bı ınsan olunca 8) şaka bi yana telefoncuyum kardeşim bizde çok pahalı diye alanda yok ve bu oyununda hastasıyım bari böyle değerlendirelim dedik

Hayırlı takaslar :P

Sözüm sana değil kusura bakma aynen böyle bir takas daha olmuştu sitede konu açılmıştı ve konuyu açan kişi 2 kişinin güzelim charını çalmıştı dediğim gibi sözüm size değil lütfen güvenli işler yapınız :kalp:

tekrar hayırlı takaslar :kalp:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
walla kral teklif 105+ charım olsa direk verirdim.

Teşekkür ederim ama ben bütün güvenceyi veriyorum
Telefonun Garantisi, bilgileri vs
Kendimin Kimlik Bilgileri
Buyursun gelsin bide çayımı içsin dükkanda :wink1:

Yukarı Alt