- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bişey sorcam benim dvd rom var ama dvd okumuyor ne oldugunu anlamadım Cd okuyor ama dvd okumuyor.

Ben daha tamiz olsun diye aceyle falan yıkıyım olmadı çamaşır makinesine Hijyen şart :mrgreen: :mrgreen: :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ARK0 demiş ki:
..*By_WaWee... demiş ki:
Ben daha tamiz olsun diye aceyle falan yıkıyım olmadı çamaşır makinesine Hijyen şart :mrgreen: :mrgreen: :P
zedelenmiycek birşekilde çamaşırların arasına koysak vede güneşe koyup tek bir sudamlası kalmayana kadar kurumasını beklesek bişey olurmu :?: :roll:
Olur çamaşırlar ağırlık yapar gözü içine batırır çok riskli bir şey silerken çok hassas olmasınız .150 milyona aldığım müzik setim sırf annemin temizlik sevdasından cd okuyamaz hale geldi...

Olur çamaşırlar ağırlık yapar gözü içine batırır çok riskli bir şey silerken çok hassas olmasınız .150 milyona aldığım müzik setim sırf annemin temizlik sevdasından cd okuyamaz hale geldi...[/quote]

Bnm annemde Pc nin yan kanı açık bırakmstım hava alsın die bakmış işlemcinin fanı Çok tozlu Gitmiş Yıkamış Fan kullanım dışı :) Tbe sonra fena ödettim colermaster alcktım ve ona aldırdım :D

RiqueLme

Bilgiliyim
niahahaha zavallı Vcd Player im Bende Diom Nie Calısmıor Onun Lensi Benden Cok Cekimşti :D
Birgün Yine MerakLa içini Acmaya Karar Verdim Baktım Her Yeri Toz oLmus :D Bir BezLe Sert Bi Sekilde Her Yerini TemizLedim Lensini NsL TemizLedigimi SöyLemek BiLe istemioRm :D

RiqueLme

Bilgiliyim
MYSTR0 demiş ki:
Olur çamaşırlar ağırlık yapar gözü içine batırır çok riskli bir şey silerken çok hassas olmasınız .150 milyona aldığım müzik setim sırf annemin temizlik sevdasından cd okuyamaz hale geldi...

Bnm annemde Pc nin yan kanı açık bırakmstım hava alsın die bakmış işlemcinin fanı Çok tozlu Gitmiş Yıkamış Fan kullanım dışı :) Tbe sonra fena ödettim colermaster alcktım ve ona aldırdım :D[/quote]

Hiç İyi Bir Hareket Yapmamıssın :think:

Pc Nin Monitorunun Yanına Bi Not Bıraksadın Ellemeyin die. öLe oLmazdı Ben öLe yapıorm Bisy Bile oLmadı daha ^^ Not Her Zaman İşe Yarıo

Spare_

Bilgiliyim
Konu güncellenmiştir. Bu nacizane resimleri hazırladığı için moderatörümüz " silkroadlife "a teşekkürler.

Yukarı Alt