1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

OPSRO - 90 CAP


 1. Mutios

  Mutios rank8

  Kayıt:
  5 Eylül 2013
  Mesajlar:
  4
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Web Sitemiz: www.opsro.com
  <
  Client İndirme Linki: http://opsro.com/index.php?islem=indir
  <<
  Cap: 90
  <
  Exp Oranı: x25
  <
  SP Oranı: x25
  <
  Drop Oranı: x3
  <
  İtem Satışı: Yok
  <
  Free Silk: Yok
  <
  Serverımız Hakkında:
  <
  Silkroad Online daki eski kervan eğlencesini geri getirmek isteyen oyun yapımızla sizleri eğlendirmek amacıyla buradayız . Çeşitli Eventlerle gerçekten büyük ödüller veya silk itemleri dağıtan serverimizda sende yerini almalısın . İtem satışı hiçbir şekilde yoktur veya hiçbi event direk olarak weapon veya armor set vermez . Herkesin eğlence anlayışına uygun eşit her konuda adil bir düşünce yapımız var . Oyun içiyle ilgili teknik ekibimizle sizlere sıkıntısız bir silkroad keyfi yaşatmak istiyoruz .

  Oyun içine katı kurallar getirmiyoruz . Herkes istediği şekilde hareket edebilir . Fakat bug dupe veya yan çarlar ile Job kasmak yasaktır.

  Kervan aktivitelerinin bol olduğu bu oyun düşündüğünüz gibi oldschool playerların ilgisini çekicektir .Abartılı Damagelerin olmadığı abartılı itemlerin olmadığı bu server hiçbir şekilde item satışı yapmıcaktır . Ancak biriktirdiğiniz coinlerle bir takım itemleri elde edebiliceksiniz . Coin kasmak çok kolay olmucaktır . Kervanlardan ve Unique lerden gelen bu coin moblardanda çok düşük ihtimallerle çıkıcaktır . Kervana bağlanıcak ve kendinizi downhangın önünde Hunter Thief vs lerin içinde bulucaksınız
  Opsro ekibi olarak hepinize iyi eğlenceler dileriz .
  <<
  Server Resimleri:
  <
  Playerların eklediği resimleri facebook sayfasında görebilirsiniz
  <<
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015