Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin Kütahya il kongresinde konuştu. Erdoğan, terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı PYD/YPG'ye karşı sınır güvenliğinin sağlanması için Türkiye'nin Afrin'e operasyona hazırlandığı bir dönemde ABD'den gelen çelişkili açıklamaları eleştirdi: "Birinin söylediği yalanı öteki duymadığı için her biri başka telden çalıyor. Her ne olursa olsun artık onların ne dedikleri bizi hiç ilgilendirmez. Çünkü biz sahada ne olup bitiyor sadece ona bakıyoruz. Geldik ve geliyoruz. Afrin operasyonu sahada fiilen başlamıştır. Bunu Münbiç operasyonu takip edecek."

afrin.jpg

Sonunda bu konu hakkında bir şey yapıldı , umarım Suriye tamamen bunlardan temizlenir , sadece burasıyla kalmaz.

Bu arada Rusya ve Amerika'nın şikayet ettiği Nato'dan da destek açıklaması gelmiş , "her ülkenin kendini savunma hakkı vardır." diye. İlk kez destek gördük...

Afrin TSK destek logosu için de @Brahim 'e teşekkürler ;

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Ilk defa destek görmek gerçekten şaşırtıcı . Inşallah arkasından birşeyler çıkmaz alışık olmadığımız durumlar ...

Ayrica @Brahim gerçekten logo çok güzel ve anlamlı olmuş .

Ilk defa destek görmek gerçekten şaşırtıcı . Inşallah arkasından birşeyler çıkmaz alışık olmadığımız durumlar ...

Ayrica @Brahim gerçekten logo çok güzel ve anlamlı olmuş .
Savaş karşıtı bi insanım ama her ülkenin kendi bağımsızlık ideolojisini koruması gerektiğini düşünüyorum.

-

Logonun orjinal hali olsa daha net bi görünüm sağlayabilirdim elimden bu geldi, teşekkür ederim düşünceleriniz için.:saygilar:

Takımı
Galatasaray
PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ gibi tüm bu terörist grupları ve yandaş devletler karşısında Türk ordusunun bu zor süreçten sağ salim çıkması dileğiyle.pray:
@Brahim logo çok anlamlı olmuş hassasiyetin için teşekkürler.

Takımı
Besiktas
Rusyanın ve amerikanın geri çekilmesi ve onlarla başbaşa kalmamız çok iyi oldu,umarım yardım etmiyoruz diyip el altından tekrar yardım yollamazlar.
Son olarak başkalarının topraklarında ne işimiz var gibi saçma sapan şeyler söyleyen insanlar,haberleri açıp Kilis'e düşen bombalara,füzelere baksın.Sınır güvenliğimiz çoktandır böyle tehdit altındaydı geç alınmış ama doğru bir karar oldu bu adım.Allah orada ki askerlerimizin yardımcı olsun dualarımız sizinle.pray:

Keşke rejim ile ortak bir operasyon düzenlesek daha sağlıklı olabilirdi , malum 8bin teröristten bahsediliyor. Umarım şehit vermeden atlatırız.

Takımı
Besiktas
Keşke rejim ile ortak bir operasyon düzenlesek daha sağlıklı olabilirdi , malum 8bin teröristten bahsediliyor. Umarım şehit vermeden atlatırız.
Sanırsam öso ile birlikte hareket edilecek,dediğin gibi şehit vermeden çıkmak en büyük duamız.Ama 8 bin rakamı bizim gibi bir ülke için küçük bir rakam.Ordumuz güçlü ve en önemlisi hala vatan sevgisi olan bir milletiz.Yıllardır teröre karşı savaş veriyoruz yani bilmediğimiz bir ortama girmedik bu sefer kaçıp saklanabilecekleri inleri veya haince saldırı yapabilecekleri bir durum yok.
Bu arada unutmadan bu zorlu dönemde çok kalabalık yerlere gitmeyin,göz korkutma amaçlı bomba vs durumlarına karşı dikkatli olmalı herkes.Canları çok yanacak ve kahpece bir harekette bulunmaları olası.

Bu arada unutmadan bu zorlu dönemde çok kalabalık yerlere gitmeyin,göz korkutma amaçlı bomba vs durumlarına karşı dikkatli olmalı herkes.Canları çok yanacak ve kahpece bir harekette bulunmaları olası.
Bunun tedbirlerini de tabi ki almışlardır çoktan. Ha biz yine önlemlerimizi alalım ama düşünmesi bile çok kötü..

Takımı
Seçiniz...
Rabbim tüm mehmetçiklerimizi, emniyet teşkilatımızı korusun inşAllah.
Son zamanlarda dünyaya sözlerimizle ayar verirken, bir de bunu icraata dökmek mükemmel oldu.
Arkadaşların dediği gibi, bi nonoşlar "çekildik" deyip inşAllah el altından yardım yapmazlar.

82- Afrin
83- Azez
84- İdlib
85- Halep

Takımı
Seçiniz...
Dinleyince tüyler diken diken oluyor, dikkat edin.

Sadece sözleri dinleyip, odaklanın. :saygilar:

Takımı
Seçiniz...
Yav ciddi bişey paylaştık şurda, makaraya vurdunuz heeee.
Milliyetçi duygularınız kabarmıyor mu daral:

Şahsen benim şu an 71'lik düz varex borusunu alıp sınıra koşasım var *mına koyim ya. :detective:

@Sparkle al kırdın. olmadi:

@Brahim Biliyorum şaka yaptığını şaşkın şey. :bitch:

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
ABD'den son dakika Afrin açıklaması: Türkiye bizi uyardı

ABD Savunma Bakanı Jim Mattis,"Türkiye'nin meşru güvenlik endişeleri var. Bu konuda Türkiye açık sözlüydü ve hava saldırısı konusunda bizi uyardılar.” dedi.

Türkiye'nin önemli bir NATO müttefiki olduğunu vurgulayan Mattis, "Türkiye'nin meşru güvenlik endişeleri var.” diye konuştu.

Saldırı öncesinde Türkiye'nin ABD'yi uyardığını kaydeden Mattis, "Türkiye açık sözlüydü. Hava saldırısını yapmadan önce bunu yapacaklarına dair bizi uyardılar.” ifadesini kullandı.

Ayrıca Mattis, TSK'nin Afrin'de düzenlediği operasyon nedeniyle bölgede bulunan ABD askerlerinin risk altında olmadığını belirtti.

Takımı
Seçiniz...
Valla yanlışlıkla ABD askerine füze gelirse biz karışmayız abi, uyardık. :byes:

Yukarı Alt