yeter artık , resimler bölümü çöpLüğe döndüdün . ! Resimleri Bir Konu Altında Topla .

tebrikler.

arkadaşa laf söyleyenler bende söyledim ama azıcık siz kendinizi o adamın yerine koyun siz tek topicdemi toplardınız? adam uniqlerini göstermek hava yapmak istiyor normal yani laf söylemeyin burası screen shot bölümü istediği şekilde sergiler..

tekrar tebrik ederim.

Zwanga

Öğretiyorum
chuBBy demiş ki:
tebrikler.

arkadaşa laf söyleyenler bende söyledim ama azıcık siz kendinizi o adamın yerine koyun siz tek topicdemi toplardınız? adam uniqlerini göstermek hava yapmak istiyor normal yani laf söylemeyin burası screen shot bölümü istediği şekilde sergiler..

tekrar tebrik ederim.
yani bence de hem forum için daha iyi daha fazl msj daha fazla konu :twisted: :twisted:

Takımı
Seçiniz...
chuBBy demiş ki:
tebrikler.

tekrar tebrik ederim.
ZeroFire Ecsro Vip Unique Hunterdi ve Unique Story yaptı en üstte duruyor.Sana katılmıyorum.Tek topic altında toplayıp hergün güncellemesi daha iyi olur. ^^

Yukarı Alt