ONE MİNUTE kimine göre onurlu bi söz kimine göre artistlik ama bugüne kadar böyle bi ONE MİNUTE dien bi basbakanım oldugu için onurluyum en azından birilerinin kıçını yalamasındansa ONE MİNUTE demesi cok onurluca bi davranıs gerçi çogumuz kıç yalayanlara alıstıgı için ONE MİNUTE dien birine şaşırıyorlar....

alonex80 demiş ki:
ONE MİNUTE kimine göre onurlu bi söz kimine göre artistlik ama bugüne kadar böyle bi ONE MİNUTE dien bi basbakanım oldugu için onurluyum en azından birilerinin kıçını yalamasındansa ONE MİNUTE demesi cok onurluca bi davranıs gerçi çogumuz kıç yalayanlara alıstıgı için ONE MİNUTE dien birine şaşırıyorlar....
Sağolsun tayyip amerikanın kıçını güneşe çevirdi yalaya yalaya. summer3:

Buura demiş ki:
alonex80 demiş ki:
Sağolsun tayyip amerikanın kıçını güneşe çevirdi yalaya yalaya. summer3:
:thumbsup:

Canımın içi 2003'te Türklerin başına çuval geçirilme olayında nerdeydi senin onurlu başbakanın? Hz.Muhammed'e çizilen karikatürler olayında nerdeydi senin onurlu başbakanın? Ülkede onca yoksul insan varken, işsizlik tavan yapmışken, borçtan harçtan sürünüyorken gidip de Filistin'e yardım etmeyi akıl etti. Türkleri öldürdüler, resmen cinayetti. Naptı senin başbakanın? Anca oturduğu yerden konuşmayı bildi, her zamanki gibi. Aslında hakikaten onurlu, hangi başbakan ailesini bu kadar zengin etti ki iktidara geçip?

Streetwise demiş ki:
DaGangsta demiş ki:
Streetwise demiş ki:
siyaset yapmayın. konunun akışını bozmayın!

ps : güzel bir söz^^
Konuyu hortlatan arkadaşa söylemelisin bunları diye düşünüyorum.
konuyu hortlatmış olabilir, senin siyaset içerikli yorum yapman mı gerek?
Onun yapmaması gibi benim de yapmamam gerekliydi ancak söylemeden geçmek istemedim. Konuyu uzatmak istemiyorum.

xFactoria demiş ki:
ya iyi guzel turkce baslamis neden ingilizce bitiyor?Onurlu olmak bir omur surer;Artislik ise Bir Dakika!.

boyle daha guzel olmazmiydi amaciniz turkceyi bitirmekmi?
Abi nerde yaşıyosunuz ?

Tartışma yapmayın, mizah olsun diye açtım konuyu. Siz de mizahi SS'lar çekip koyun buraya o zaman.

xFactoria demiş ki:
ya iyi guzel turkce baslamis neden ingilizce bitiyor?Onurlu olmak bir omur surer;Artislik ise Bir Dakika!.

boyle daha guzel olmazmiydi amaciniz turkceyi bitirmekmi?
Espriyi anlamamışsın demek.

DaGangsta demiş ki:
xFactoria demiş ki:
hala anlamadim.

Simdi Globali atan kisi artislik mi yapiyor ?
Hocam "van münüt" davasından haberin var mı?
İşte ben de bu davadan sonra o kişiyi Atatürk'le kıyaslayanlar için mizahi bir yorum yaptım. Artistlikle yakından uzaktan alakası yok.

Yukarı Alt