NiGHTMaRe

Aileden
Bro seni sanırım metro cityde gördüm.Ordamıydın?Eğer orada isen foto atacağım.Senin olduğuna eminim gibi birşey

ps:Emin olma nedenim yanındaki hatundu :lol:

NiGHTMaRe

Aileden
ironEyE demiş ki:
Ne biliyon özkan belki adam gözünün kenarına print screen tuşu yapıştırıp bastı. :P makara:
Fotoyu almak için canım çıktı.Dedim ilk başta çekmim.Ardından koca avmde bi tur attım.Tekrar geldim baktım orda.Dedim mert çek gitsin. :mrgreen:

ironEyE demiş ki:
Ne biliyon özkan belki adam gözünün kenarına print screen tuşu yapıştırıp bastı. :P makara:
Sanırım :mrgreen: :mrgreen:
Limanerg demiş ki:
ironEyE demiş ki:
SS yi almak için canım çıktı.Dedim ilk başta çekmim.Ardından koca avmde bi tur attım.Tekrar geldim baktım orda.Dedim mert çek gitsin. :mrgreen:
Bunu okudum kararım değişti kesin öyle :lol: :lol: :lol:

NiGHTMaRe

Aileden
Avenger demiş ki:
ironEyE demiş ki:
Sanırım :mrgreen: :mrgreen:
Limanerg demiş ki:
ironEyE demiş ki:
SS yi almak için canım çıktı.Dedim ilk başta çekmim.Ardından koca avmde bi tur attım.Tekrar geldim baktım orda.Dedim mert çek gitsin. :mrgreen:
Bunu okudum kararım değişti kesin öyle :lol: :lol: :lol:
Off be bro :twisted: Anla işte :lol: Boşuna neden uzun yazayım kısası varken :muck:

ps:Hem telefondan çekerken yine screenshot olur. :mrgreen:

Limanerg demiş ki:
Off be bro :twisted: Anla işte :lol: Boşuna neden uzun yazayım kısası varken :muck:

Foto nasıl olur o zaman ss demek digital bir ortamda çekilen resim sen reel ortamın resminden bahsediyorsun :P

NiGHTMaRe

Aileden
Avenger demiş ki:
Limanerg demiş ki:

Foto nasıl olur o zaman ss demek digital bir ortamda çekilen resim sen reel ortamın resminden bahsediyorsun :P
Tamam fena taklaya geldim düzeltemiyorum :P

ps:Hemen editliyorum :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
manager fotosunu izinsiz koyamazsın anında uçururuz :P

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
ohaaaaaaa
yakalandıkmı lan.. kızlaydım ama benim el rahat değildi oraya buraya kayıyodu paso uygunsuz bişey değilse koy :lol:

Yukarı Alt