İLETİŞİM İÇİN EKLEYİNİZ : mailto:[email protected]

BÜTÜN ACC LER OLD COSTOMERDİR VE 2009'UN 8. AYINDA ALINMIŞTIR.TOPLAM 24 ADET SBOT ACC VARDIR.BUNLARDAN 6 TANESININ SÜRESİ 2010-04-14 TARİHİNDE SON BULUCAKTIR.DİGER 18 TANESİNİN (08.2009 TARIHINDE ALINMISTIR) SUANDA SÜRESİ YOKTUR FAKAT OLD COSTUMERLERDİR YANİ SÜRELERİ UZATILABİLİR.

SÜRESİ OLAN 6 ADET ACCOUNT'UN TANESİ : 45 TL

SÜRESİ OLMAYAN 18 ADET ACCOUNT'UN TANESİ : 35 TL' DİR.

NOT : TOPLU ALIMLARDA İNDİRİM YAPILABİLİR.

h.satışlar kardeşim inşallah satarsın bende oynamak istiyorum sro ama bot yok işte uygun bi fiyata 20-25 e verirsen belki alırım :D

Dralip demiş ki:
bu adam dolandırıcıdır dikkat ediniz.
1. mesajı satış konusu olan birine ne kadar güvenilir tartışılır ama Bu iddayı söylüyorsan bir kanıt göster. Üyelerimizde görsünler güvenip güvenemeyeceklerini.

JetHomme demiş ki:
Dralip demiş ki:
bu adam dolandırıcıdır dikkat ediniz.
1. mesajı satış konusu olan birine ne kadar güvenilir tartışılır ama Bu iddayı söylüyorsan bir kanıt göster. Üyelerimizde görsünler güvenip güvenemeyeceklerini.
Evet Sıteye yenı uye oldum dırek konu actım belkı hata yapmıs olabılırım ama 1 msjım olması bnm HIRSIZ olmamı gerektırmez Ben O arkadastan RICA edıyorum Benım Hırsız Oldugum kanaitine nasıl vardı ? Eger ıspatlayamassa lutfen yazdıgı sahsım adına cırkın yorumu sılınız yetkılı bey efendı..

Şuanda sana direk HIRSIZ muamelesi yapan yok.(o arkadaş dışında) O da kesin bir kanıt gösterirse gereği zaten yapılır.

JetHomme demiş ki:
Şuanda sana direk HIRSIZ muamelesi yapan yok.(o arkadaş dışında) O da kesin bir kanıt gösterirse gereği zaten yapılır.
Peki benım ıcım rahat cunku ben hıc kımseyı dolandırmadım dolandırmamda eger bu arkadas bugunde bır kanıt sunmaz ıse sızden rıcem moderatorum butun yorumları sılersenız cok memnun kalacagım

Moderator arkadasım butun yorumları sılermısın bnm dolandırıcı oldugumu iddaa eden arkadas ıspatlayamadı lutfen butun msjları sılermısınız ?

ben almak istiyorum extraloob aracı olucak aracılık ucretini ben vericem

onlinesbotsatis noldu dostum ne pm atıyorsun ne buraya msj yazıyorsun online gozukuyorsun noldu aracı olunca kurudun kaldınmı ?? :byes: :byes:

MiNOR demiş ki:
onlinesbotsatis noldu dostum ne pm atıyorsun ne buraya msj yazıyorsun online gozukuyorsun noldu aracı olunca kurudun kaldınmı ?? :byes: :byes:
5 msj ıle nasıl pm atmamı beklıyorsunuz bey efendı ayrıca cok yogunum sıtede konuya bakamıyorum zaten bakıcak olsam msn bırakın derdım kendım msn adresımı koskocaman konuda yazmadım deılmı msn adresını eklemeden sacma sapan yorumlar yapmayın lutfen msn adresım koskoca yazıyor heryerde ekle ordan konus burdan deıl :thumbsup: :byes: :byes:

Extraloob aracılığını tercih ediniz eğer bana güvenen olursa bu konu için [Sadece ] ben aracılık yapabilirim.Çok canlan yanıyor Sbot yüzünden.Ama başta Okan abiye güvenin.

arkadasın msn ekledım ama satmıycakmıs oyle soyedı olmayan sey satılamaz benım dusuncem bu ama ben alıcam dıen herkese dikkatli olmasını tavsiye ediyorum

MiNOR demiş ki:
arkadasın msn ekledım ama satmıycakmıs oyle soyedı olmayan sey satılamaz benım dusuncem bu ama ben alıcam dıen herkese dikkatli olmasını tavsiye ediyorum
gel ev adresımı vereyım gostereyım yanımda ıd pw gırıp varmıymıs yokmuymus

Yukarı Alt