Kayıt
21 Şubat 2010
Mesajlar
1.514
Beğeniler
0
Şehir
AMASYA
Leadtek online oyuncular için WinFast® Killer™ Xeno™ Pro ağ kartını duyurdu.

Ekran kartı ve grafik işlem ürünleri alanında uzman olan Leadtek Research Inc. online oyuncuların hayatını değiştirecek devrimsel bir ürüne imza atıyor. Yeni WinFast® Killer™ Xeno™ Pro ile ağ kartı kavramını yeniden tanımlayan Leadtek oyuncuların oyun deneyimini tamamen değiştirmeye aday olan bu ürünü tüm dünyada milyonlarca kullanıcı ile buluşturmayı hedefliyor.
WinFast® Killer™ Xeno™ Pro ağ kartı bilgisayarınızın içine akıllı ağ teknolojisini üstün online oyun performansı için getiriyor. Tamamen ağ işlevlerine adanmış Network Processing Unit (NPU) ve yenilikçi ağ trafik mimarisi, Microsoft’un Windows işletim sistemi altında oyunla ilgili veri akışını ayırarak performans artışı ve gecikme sürelerinde düşüşü beraberinde getiriyor.

Bilgisayarınızda gezdiğiniz internet sayfalarını, yaptığınız indirme işlemlerini ve akıcı içeriği (streaming content) belirlediğiniz önceliklere göre veya otomatik olarak düzenleyen bu ağ kartı Game Detect™ teknolojisi sayesinde oyunlara öncelik tanıyor ve düşük gecikme süreleriyle çok oyunculu online oyunlara bağlanmanızı sağlıyor.
 
Yukarı Alt