Tauriel

Öğretiyorum
İyi günler arkadaşlar yaklaşık 3 haftadır online oyun arıyorum ama bir türlü kendime göre bulamadım.
Wow denedim paralı olmasa oynardım ama paralı Cabal 4story lotro ko aion metin2(açtım 2 lw olmadan sildim o ne çocukca bir oyun 60 lw adam yanımdan geçerken ezq diyor durduk yere) Bu oyunların hiçbirnden sro dan aldığım zevfki alamadım wow sarıyor ama paralı.Bana söyle güzel bir online oyun önerecek warmı arakadaşlar sistem özellikleri önemli değil.Sro oynamıyorum çünkü başka oyunlar denemek istiyorum mesela havada uçmak wow daki gibi evlere tepesine çıkmak zıplamak bunlar oyunu çok zevfkli kılan önemli şeyler

Şimdi güzel bir online oyun önerebilen varmı yardım.
teşekkürü esirgemem...
Şimdiden saolun

Tauriel

Öğretiyorum
Dc universe nasıl birşey bilgisi olan varmı deneyimi olan

Tauriel

Öğretiyorum
Ben bu silkroad manyağı nasıl oldum ya yotubeden bi lotro ws videosu izledim sonra bide sro videousu izledim hiç sro oynamamış biri tenezzül edip bile videonun sonunu izlemez ama nasıl bağımlı yapıyor bea anlamadım bu sro

DC Universe Online oyunu senin aradığın gipi zıplayıp evlerin tepelerin üstüne çıkabilceğin bi oyun hocam :) ilk 7 seviyeyi oynadım daha sonra bıraktım benim pcde kasıyordu çünkü. sroya göre daha hareketli bir oyun

Bu mesaj Arw3N rumuzlu uyeden alinti yapildi
Arw3N demiş ki:
Dc universe nasıl birşey bilgisi olan varmı deneyimi olan
superman , batman , catwoman , green lantern , flash vs. dc comics karakterlerini seviyorsan oyna :)
ps:ben oynadım 20 kusur lvl'e kadar kastım güzeldi...

Yukarı Alt