EmmaW

bildiğiniz üzere okul 10 gün sonra başlıyor silkroadda presiz çekilmediği için artık silkroada bye bye deme vakti ben yeni bir online oyun arıyorum cumartesi-pazarları rahatça girebileceğim level atlaması zor olmayan ve silkroada yakın tarzda oyun arıyorum warrior epic i denedim birşey anlamadım pekde beğenmedim açıkçası :P sizin teklifleriniz nelerdir?
(not: web tabanlı oyunlar yazmassanız sevinirim)

World of warcraft derim paralı ama private serverlar mevcut istersen orjinal wow serveri gibi istersen çok fazla exp gelen istersen instant 80 vb serverlar mevcut ama tavsiyem instant 80 serverlar çünkü oyun kasma üzerine değil pvp üzerine bi oyun ve çok eğlenceli silkroaddaki gibi yerinde durup sürekli skillere basmıyorsun sürekli hareket içinde geçiyor ayrıca oyunda kara bineği ve üçabilen binek bulunmakta ayrıca pek çok dungeon ve boss var eğer blizzlike gibi bi serverda takılırsan haftalarca aynı pt ile birlikte takılıyosun çok güzel arkadaşlar edinebiliyosun

EmmaW

teklifler için teşekkürler wow private serverlara falan baktımda birşey anlamadım yarın Shaiya yı ve global mu'yu indirip ona bakacağım

Emma W. demiş ki:
teklifler için teşekkürler wow private serverlara falan baktımda birşey anlamadım yarın Shaiya yı ve global mu'yu indirip ona bakacağım
anlamadığın neyse yardımcı olayım :wink1:

cs 1.6 onerırım bır ara 2moons a baslıyım dedım ama pek sarmadı sroya dondum guzel yınede oyun 180 lv mı 160 lv mı neydı kas kasa bıldıgın kadar:D

EmmaW

AliceCullen demiş ki:
Emma W. demiş ki:

İnternet sınırsız galiba 8)

Ps:Global Mu onlıne dene Güzel diyorlar :popcorn:
8mbitlikten 15gb yi geçince hızı kesiyor diyolardıda hep geçiyorum tık yok :D

Emma W. demiş ki:
AliceCullen demiş ki:
Emma W. demiş ki:

İnternet sınırsız galiba 8)

Ps:Global Mu onlıne dene Güzel diyorlar :popcorn:
8mbitlikten 15gb yi geçince hızı kesiyor diyolardıda hep geçiyorum tık yok :D
sanırım sadece ilk 3 ay için

Yukarı Alt