1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Ong Power Skill Points


 1. _HaNNiBaL_

  _HaNNiBaL_ olduser

  Kayıt:
  27 Aralık 2007
  Mesajlar:
  1.381
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  RoC Mountain
  Rehberde kısaca nerelerde kasmanız gerektiği, iyi spotların neresi olduğu, skillerin kaç lv de bırakılacağı ve ne zaman delv ( lv düşme) yapılacağı bu işin püf noktaları vs..
  Şunu belirtmek istiyorumki 16 lv de yapılan bandit archerlardaki farmdan çok çok daha hızlı.1 haftada inanamayacağınız kadar sp yapabiliyorsunuz.Hem bunun için herhangi bir sox set veya silaha gerek yok.Size sadece gereken eğer kendi charınız ile kasmıyacaksanız bir miktar para.Günde saati 100k dan tutun 500 k ya çıkabilmektedir.Burda önemli olan, en yüksek lvi bulmak değil mobu en hızlı öldüreni bulmaktır.  NE KADAR SP'E NE KADAR ZAMANDA SAHİP OLABİLİRİM :?:

  Gt + Sp ticket ile günde sadece 3 saat oynayarak yani ticketler açık iken 1 haftada 100 k sp yapabilirsiniz.Eğer 24 saat plv yaparsanız 1 ayda tahmini bir hesapla 1m sp ye bile
  ulaşabilirsiniz.Sp de sınır yoktur.90-100 capları içinde sp kasabilirsiniz. http://www.extraloob.com en büyük yardımcınız.Burdan size ne kadar sp gerektiğine bakabilirsiniz.İsterseniz bu lvde farmı bitirip 80 e kasarsınız biraz farmlı oldugunuz için kasmanız kolaylaşır.80 lv de 9 gap ile geri kalan splerinizi tamamlarsınız.  NEDEN ONGLAR :?:


  Hiç ongların bulundugu bölgede kastınızmı? Hem Çinde hem Avrupa'dada onglar bulunmaktadır.Fakat avrupada bulunun bölgelerinde çok hızlı spawn olurlar.Hatta hareket etmenize bile gerek kalmaz.


  KAÇ LV CHAR YETERLI OLUR :?: HANGI BUILD SEÇİLMELİ :?:  Bard-Cleric-Warlock Plv yapamaz.
  1 Handed- Blader Plv yapamaz.

  Wizard ( Bu alanda en iyisi)
  Nuker ( Wizarddan sonra gelen bu alanda en iyi build)
  Full Str Bowman ( Bu ilk ikisi kadar vuramaz fakat uzaktan vurabildiği için bir nebze diğer strlerin önüne geçecektir.- İyi)
  CrossBow- Alan skilli yoktur.Fakat yüksek lv bi rogue işini iyi yapabilir.Uzaktan vurabildiği için ve yüksek hasarlar verdiği için karnesine bir İyi.


  SKILLERIN KAC LV'DA BIRAKILMASI GEREKIR :?:

  13 levelde bırakmanız yetecektir. 22 Lv e ulaştığınız zaman 9 gap a ulaşırsınız.Ayrıca en iyi sp ve expi kendinizden 11 lv yükseklerden alırsınız.Onglar 33-34 lvdir.Bu yüzden 22 lv.


  ONGLARIN EN IYI SPAWN OLDUKLARI YERLER VE GÜVENLİ YERLER.  Ongların düzenli olarak çıktıkları bölgeler vardır. Basit bir Paint çalısması.
  Kırmızı olan bölgeler 1. olarak tercih edeceğiniz bölgelerdir.Buralar hep doludur.Dikkat etmeniz gereken şey Plv yaptıgınız charların güvenliği olmalıdır. Charları güvenli bir tepeye götürebilirsiniz.Tepeler o bölgede çoktur.Özellikle dağlar güvenlidir.Köprünün oldugu taraf yani uçurum olan bölge %100 güvenli bölgedir.Yani birisi kasıtlı olarak size saldırmassa ölme riskiniz %1 den azdır.

  Mavi bölgeler 2. tercihiniz olmalı. Kırmızı bölgeler kadar verimli değildir , şayet kırmızı bölgede yer bulamazsanız burayı tercih edin.


  [​IMG]


  NE ZAMAN LV DÜŞÜLMELİ ? EN HIZLI LV DÜŞME YÖNTEMİ


  Partynizde bi cleric mutlaka bulunsun.Yada res yapan başka bir char. Partyden çıkmadan işinizi halledebilirsiniz. Bunları kısa yoldan yapmak için aracı programlar var. Herneyse diyelim elle yapıyorsunuz bu cidden sıkıcı bi iştir.En fazla 25 lv e çıkın. Yukarlara çıkarsanız az sp gelir.Katil olmayın.Kazandıgınız splerden olursunuz.Kaybedeceğiniz az spdir ama partyinizde bir resser yoksa yapacagınız son iş bu olsun.


  PÜF NOKTALAR


  Eğer wizard seçerseniz 80 lv wizard olmasın.Sonuçta 65 lv de tek atıyor 80 lv de. Party lv ortalaması yükseldikçe gelen exp ve sp düşer.Partyde kendinizden düşükleri bulundurun.Eğer serverda iddiali bir guildseniz sizi öldürmeye çalışıcaklardır dolaylı yoldan.Bu yüzden kendinize bir bodyguard tutmanızda fayda var. Eğer plv yaptıgınız charların yanına yüksek lv bir char koyarsanız ve küçük bir olanda gezenmesine izi n verirseniz gelen ongların canını okuyacaktır.Diğer bir nokta ise partyde sürekli online birileri bulunsun.Dc olanları otomatik olarak partye alan birileri bulunması önemlidir.Ve aracı programlardan auto res ayarlarsanız sizi biri reslediği zaman otomatik olarak kalkarsınız.Bunlar önemlidir.Ve botunuzdan partyi otomatik olarak kabul etmeyi işaretlerseniz işiniz kolayın ötesinde olacaktır.Ayrıca sabit bir party bulmanız ve 24 saat online olabiliyorsanız 24 saat online bir party bulmanız sizin yararınızadır.

  lvl düşmek içinde probramlar var ama onları googlede arayıp bulabilirsiniz.

  buda 1001155 SP yi 3 Haftada kasmış bu yöntemle hemde 750 k sp sini 7 gapla geri kalanını 9 gapla kastırmış


  [​IMG]


  Bize neler gerekli?

  Bot gerekli degil burda bize premium plus + sp ticket(%100) lük veren yeterlidir maymun da gerekli degil.eger kastıracagınız yüksek lvl charınız yoksa eger baya bi para gerekli powerlvl yaptırarak kasabilirsiniz onglarda .  NOT : EXPLORER Arkadaşımıza Çok Teşşekürler...Onun Konusudur.Sadece Ben konuyu Biraz Şekillendirdim..
   
 2. JohnnyBravo

  JohnnyBravo olduser

  Kayıt:
  13 Eylül 2008
  Mesajlar:
  568
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Meslek:
  Girişimci
  Şehir:
  Eskişehir