Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Öncelikle Verildiyse Özür Dilerim..
Bir Çoğunuz Bunu Biliyor Ama Bilmeyenlerinde Olduğunu Düşünerek Bu Konuyu Açmaya Karar Verdim.
ONG FARM

15 gün gibi kısa sürede 500+k sp almak çok kolaydır, 500k+ sp de 90 level için yeterlidir( 20-90 arası 0 gapda = 230 k sp getiriyor pre ile bu rakam 300 k yı bulur.(Rakamlar Yaklaşık Olarak)
Toplamda 800+ k sp olmuş oluyor buda 90 lv için yeterlidir
Her ne kadar kolay desekde, yapılması gerekenleri yaptıkdan sonra kolaydır.
Eu charlar çıktıktan sonra bandit kalesinde kasma devri bitti artık devir ong devri... :mrgreen:
Neden OngLaR???

Çünkü;
Onglar çok hızlı spawn olurlar bu sayede canavar beklemek gibi bir zaman kaybı yaşamazsınız..

1-)Nerde kasılır haritalar
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

2-)PowerFarmı yapacak char

Bir adet wizard veya çin nüker , bu ikiliden birinin 64-70 level arası leveli olması yeterlidir.Bu iki tip charda farm yapımı çok daha kolaydır

3-)Kasılacak char
Kestiğimiz yaratıklar 33-34 level olacktır
Max sp, 11 level fark olunca geliyor
Kasacağınız charın 20-25 level arasında durması gerekir
Master level olarak 11 leveli öneriyorum, gap 9 un altına inmesin
Eu açacaksanız 10 lv deki cleriğin res skilini açın
Level düşme olaylarında faydasını çok göreceksiniz

4-)Sp ticet ve Premium

Herkes zaten premium almak zorunda ve buna ek olarak kesinlikle sp ticet almalısınız, zamandan kar etmeniz için.Eğer almaz iseniz süre 2 katına çıkar.

5-)Parti ortalaması

Gerçekden çok önemli bir konu
Bir paylaşımlı parti kurmuşsanız, bunun belli bir level ortalaması vardır
level ortalaması şöyle hesaplanır
tüm partinin leveli toplanır, kişi sayısına bölünür , sonuçda parti ortalaması bulunur
Yani (Parti 8 kişi siz 80 lvlsiniz 80+25+28+27+22+26+26+25+24=283 283/8=35,3 Ort 31-36 arasında olmalı)
bu ortalama kestiğin yaratığın leveline yakın olursa , parti yaratıkları daha fazla sp vermeye başlar
partide en az 5-6 kişi olması gerekir, 3 kişiyle paylaşımlı partinin bir anlamı olmaz
NOT:
Sakın 14-15 level altında ezüq charlarda almayın partiye, anormal derecede aldığınız sp düşüyor.

Alıntıdır.Ama Kendimden Bir çok şey ekleyerek yazdım. :mrgreen: :mrgreen:

Her Türlü Yoruma Açığım Ve soruya....

EXL4Ever :headbang:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt