paylaşmak istediginiz video ları neden yuotubleden izliyoruzki
burdan direk olarak izleme olasılıgı çokk mu düşük burdada yapılırmı?
ben şahsen paylaşmak istedigim video ları burdan izlemek isterdim
video izle die bir başlık açılsa çok mükemmel olur ben bunu anket olarak yapmak istiyorum
padent i benim ankette herkese iyi çalışmalar

hayir arkadas sunu demek istemis youtubedeki linki yapistirabiliyorsun [Youtube]link[youtube] aslinda birazda mantikli gibi siteye bu sekilde bi ozellik getirdigimizda site ustunden youtubeyi izleigimiz icin page rank olayi arttiririz her izleyen icin ust siralara tirmanabiliriz
dusunulebilir

Punsier demiş ki:
hayir arkadas sunu demek istemis youtubedeki linki yapistirabiliyorsun [Youtube]link[youtube] aslinda birazda mantikli gibi siteye bu sekilde bi ozellik getirdigimizda site ustunden youtubeyi izleigimiz icin page rank olayi arttiririz her izleyen icin ust siralara tirmanabiliriz
dusunulebilir

haklısın yuotuben link olunca mutlaka bakıyorum ama şöle bişey var herseferinde siteden kopuyorum geri donmek zorunda kalıyorum eğer bu şekilde bişey olursa direk seyret topic içinde gayet hoş olur

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Punsier demiş ki:
dusunulebilir
ehehehe iyi de bu eklenti sitemizde mevcut ki Cool

pfffffff

Aileden
evet oluyormus ama benim dediğim o şekil bi karmaşa değil işte
yukarıdaki URL gibi YOUTUBE yazması daha süppo olacaktır kanımca
direk video linkini içine atıcaksın ve tattaaaaaaaa calısıcak capişşş :lolmuch:

Yukarı Alt