arkadaslar benım 107 lvl xbow dagger clerıc (rogue ) charım var. ben cleric kapartım warıora vermek ıstıyorum yeterlı kadar sp var zaten clerıcı kapartıncıda tam bılmıyorum ama %60 sp gerı verıyor. daha once warıor xbow dagger char gormustum. sızın onerılerınız nelerdır ogrenemek ıstedım. + ları - lerı ne olabılir şimdiden verdiginiz bilgiler için tşkler...

Roque/Warrior olursan çok ölürsün bunu belirtiyim. Yani pvp yaparken 1 vs 1 de ilk skili vurup adamı öldürdün öldürdün öldüremedin karşındaki hemen indirir seni. Bence en mantıklısı Warrior/Cleric yap çarını

hemen ölürsün derken clerıc buflarının olmamasındanmı ama onu warıor bufları tamamlamazmı

recovery fln lerinin yerini tutmaz die düşünüorum çünkü adamı yere dusurdugunde,stun attıgında vs. , gene eline daggerları alcan atak için bolelikle warrior bufları silincek fln filan,rogue cleric dvm et yada warrior/cleric ol
warrior-rogue pekte ii bi çar deil bnce

warior roque kullanmış birisi olarak söylüyorum. kasmalısın cidden çok iyi bir yapılanırma :wink1:

Hayta35

Bilgiliyim
cleric şart bence warrior/Cleric yapmalısın 1h 2h axe max nova set yaparsan pwp kralı olursun :headbang:

Yukarı Alt