Arkadaşlar bu aralar yeni oyun falan indirmek istiyorum.Düzgün birşey bulamadım.Önerebileceğiniz oyun var mı ?
Online da olur Single da olur FPS falan bütün önerilerinizi bekliyorum :D

Beni saran bi oyun yok artık ya patlıyorum sıkıntıdan pes atıyorum paso :S Huxley diye bi oyun var bulabilirsen onu oyna derim mmofps yada genesis falan değişik tarzda mmofps ler :wink1:

_Kriptex_

Tanınıyorum
Call of Juarez Bound in Blood 2009 yapımı bir oyun, grafikleri iyi olmasada zaman oldurmek için iyi bir oyun.

volkanka demiş ki:
RecLast demiş ki:
volkanka demiş ki:
Pes mi oynuyorsun :D Bu devirde pes oynayan var mı ya :))
Onamayan varmı?
Fifa 2011 varken pes oynamak . Liseli alert derim başka da bir şey demem biggrint1
Bende zevkler ve renkler derim volkanım ^^ Fifayı 2004 den beri oynamadım oynamam bana çok dandik gelmeye başladı ki o seneden sonra pes piyasaya çıktı daha gerçekçi gelmeye başladı... Bilemicem artık dediğim gibi zevkler ve renkler...

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
portal 2 oyna hacım :) kısa ama zaman geçiriyo hiç olmadı :)

volkanka demiş ki:
RecLast demiş ki:
volkanka demiş ki:
Pes mi oynuyorsun :D Bu devirde pes oynayan var mı ya :))
Onamayan varmı?
Fifa 2011 varken pes oynamak . Liseli alert derim başka da bir şey demem biggrint1
Bende zevkler ve renkler derim volkanım ^^ Fifayı 2004 den beri oynamadım oynamam bana çok dandik gelmeye başladı ki o seneden sonra pes piyasaya çıktı daha gerçekçi gelmeye başladı... Bilemicem artık dediğim gibi zevkler ve renkler...[/quote]

Fifa 2010 ve 2011 serilerinde Pes'i artık geçti. 2012 serisinde göreceksin ki millet daha Pes oynamayacak... Denemeden anlaşılmaz hiçbir şey.. oynayıp yorum yapanlara saygım var ancak daha oynamadan fanatik gibi pes diyenlere çok kızıyorum... beğenmemek ayrı ön yargılı davranmak ayrı...

Bu arada Pes hala lisanslarını satın alamadı... takım adları falan... Fifa öyle değil ama.. dediğim gibi arkadaşlar birisi legal birisi illegal...

Yukarı Alt