Beyler şimdi sizin önerilerinizi alarak bu spear'a blue basıp basmayacağıma kara vericem
Sizce bu spear'a diğer blue özellikleri basarsam Mag. Atack'ta ya da Critical'de düşüş yaşanırmı Question
Şimdiden Teşekkürler extrabeer

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
oooo hacım critle mag süper sen buna bişey basma yemede yanında yat bunun:D

full int sen criti onemseme ama mag attack o değeri riske edersen silaha yazık olur bluesuz da çok iyi duracağını sanmıyorum ama bu silah kesinlikle +7 yi hakediyor

renklibere demiş ki:
full int sen criti onemseme ama mag attack o değeri riske edersen silaha yazık olur bluesuz da çok iyi duracağını sanmıyorum ama bu silah kesinlikle +7 yi hakediyor
+7 Allah'ın emri fakat full int deilim. Yanında heuksal skilinide kullancağım için Crt baya bi önemli Wink

DnA

rank8
%10 veya %5 lik stone kullanırsan hiçbişeycik olmaz bas gitsin :mrgreen:

gEo

rank8
DnA demiş ki:
katılıyorum %10luk ve %5 lik taşları bas sakın haa sakın haa 20 lik basma gider güzelim silah
ayrıca atack raiting ve block ratio blue larını max yapman lazım yoksa o güzel mag ve crt e yazık olur (str , int Allah ın emri)

gEo demiş ki:
DnA demiş ki:
katılıyorum %10luk ve %5 lik taşları bas sakın haa sakın haa 20 lik basma gider güzelim silah
ayrıca atack raiting ve block ratio blue larını max yapman lazım yoksa o güzel mag ve crt e yazık olur (str , int Allah ın emri)
%10, %20 ve %30 var. %5 yokki. Confused

Yukarı Alt