İki laptop u bağladık karşılıklı multiplayer oynayabileceğimiz fps oyun arıyorum önerebileceğiniz böyle oyun veya oyunları bu konu altında paylaşabilirseniz sevinirim.

örneğin;Lord Of the Rings Conquest.

sanki size co-op lazım, pc için adam gibi co-op yok ama sanırım :(

portal 2 oynayın :P

The47

Bilgiliyim
lord of the rings conquest fps degil 3rd person.

tavsiyem her zamanki gibi bad company 2 :headbang:

beni takip eden biri biraz sonra gelip ruh hastası oldugumu söylerse şaşırmayın :coffee:

laptop üstünde oynayamazlar bad company 2 :P

(battlefield 3 alpha oynuyorum, merak ettiğin birşey varsa pm üstünden sor :mrgreen: )

The47

Bilgiliyim
Cryolite demiş ki:
yasak :mrgreen: banlanmak istemiyorum :P
ikiside bc2 alsın aynı servera girsin süper olur nası oynayamazlar :mrgreen: :mrgreen: hem kulaklıkla haberleşme derdi olmaz yanyana otururlar bagıra çagıra oynarlar ahah :mrgreen:

(bknz:internet cafede cs1.6 çevirmek)

Cryolite demiş ki:
laptop üstünde oynayamazlar bad company 2 :P

(battlefield 3 alpha oynuyorum, merak ettiğin birşey varsa pm üstünden sor :mrgreen: )
Arkadaşım battlefield3 alpha'ya nasıl katıldın sen,davetiye filan varsa bizede yollada bizde oynuyak.Hem battlefield3 alphadan yukarıda denildiği gibi birkaç ss koy,merak etme banlanmassın.İnternette bakarsan bf3 alphayla ilgili birsürü video ve ss var onları banlamadılar senmi banlıcaklar burada yayınlıcan 1-2 ssyle :mrgreen:

o videoların hepsi kaldırıldı ve ilk yayınlayana 215000 $ dava açıldı, bunları biliyor musun :mrgreen:

davetiye EA'den geliyor, tek kişilik, yapabileceğim birşey yok :P

Cryolite demiş ki:
o videoların hepsi kaldırıldı ve ilk yayınlayana 215000 $ dava açıldı, bunları biliyor musun :mrgreen:

davetiye EA'den geliyor, tek kişilik, yapabileceğim birşey yok :P
Bende bf3 alphadayım davetiye eadan gelmiyor medal of honorun son oyununun limited editionunu alırsanız buna hak kazanıyorsunuz

medal of honor alanlar BETA için davetiye kazanıyor. ki zaten open beta olacka yani herkes oynayabilecek. MoH sahipleri 1 hafta önceden girecekler.

atıp tutmayalım.

Cryolite demiş ki:
medal of honor alanlar BETA için davetiye kazanıyor. ki zaten open beta olacka yani herkes oynayabilecek. MoH sahipleri 1 hafta önceden girecekler.

atıp tutmayalım.
Bence sen atıyorsun ama uzatmıyorum bu konuyu seni onlineda görmeyeyim bf3 te :P

Yukarı Alt