Şuan Aşk adlı kitabı okuyorum 60. sayfadayım çok güzel kitap bitirdikten sonra Açlık Oyunları'na başlıyacam önerileriniz için teşekkürler :beer:

Yaprak Dökümü
Hepsi var nasıl olsa entrika, macera, aşk, aksiyon, mizah (ali rıza beyin arada ufak kızına yaptığı esprilere gülecek kadar aciz değilsen başka tabii), erotizm.

Eğer aşk kitapları istiyorsan Maevebinchy'nin kitaplarını oku
Eğer vampir kitaplarına ilgin varsa alacakaranlık serisini boşver direk Laurell K.Hamilton'ın Anita Blake serisini oku.Bu kitabın içinde emin ol aradığın herşeyi bulabilirsin
Eğer aksiyon dolu bir roman istiyorsan Açlık Oyunları serisi güzeldir
Sonra polisiye tarzında istiyorsan Tess Gerintsen'in kitapları baya iyidir.
Eğer batı klasiklerinden istiyorsan Victor Hugo Sefiller çok güzel kitaptır.
Eğer romantik,duygusal kitaplar istiyorsanda Uçurtma Avcısı güzeldir.
Ayrıca Aşk,Sil Baştan,Grange'in tüm serisi,Empati,Olasılıksız mükemmel kitaplardır.
Bu yazdıklarım benim en favori yazarlar ve kitaplar listemdendir.Hepsi ayrı bir incidir :)

BrendiBelle demiş ki:
Eğer aşk kitapları istiyorsan Maevebinchy'nin kitaplarını oku
Eğer vampir kitaplarına ilgin varsa alacakaranlık serisini boşver direk Laurell K.Hamilton'ın Anita Blake serisini oku.Bu kitabın içinde emin ol aradığın herşeyi bulabilirsin
Eğer aksiyon dolu bir roman istiyorsan Açlık Oyunları serisi güzeldir
Sonra polisiye tarzında istiyorsan Tess Gerintsen'in kitapları baya iyidir.
Eğer batı klasiklerinden istiyorsan Victor Hugo Sefiller çok güzel kitaptır.
Eğer romantik,duygusal kitaplar istiyorsanda Uçurtma Avcısı güzeldir.
Ayrıca Aşk,Sil Baştan,Grange'in tüm serisi,Empati,Olasılıksız mükemmel kitaplardır.
Bu yazdıklarım benim en favori yazarlar ve kitaplar listemdendir.Hepsi ayrı bir incidir :)
Sağol önerilerin için şu Aşk adlı kitabı bitiriyim Açlık Oyunları'na başlıcam zaten.

Extrowe demiş ki:
Şu kitabı okumadan ölmemelisin :P Peyami Safa - Selma ve Gölgesi [ Polisiye sürükleyici ]
Kayıp Sembol
Alacakaranlık Serisi [Aksiyon - Macera ]
Simyacı

Aklıma geldikce yazarım :muck:
Alacakaranlık :D fantastik :D :D daral:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Whisk demiş ki:
Arkadaşlar benim kitap okuma alışkanlığım yok ama böyle bir alışkanlık kazanmak istiyorum. Ama kitap konusunda çok seçiciyimdir.
Macera - Aksiyon - NPL - Mizah konularını içeren çok güzel, akıcı, sürükleyici, heyecanlı kitaplar önerirmisiniz?

Şimdiden teşekkürler. :beer:

kuzum sen kitapla film'i karıştırdın galiba böyle kitap isteği olmaz kitaplar roman-deneme-derleme-biografi vb. şekilde ayrılırlar ve seçilen anabaşlıklarda alt başlıklara ayrılır denemenin macerası olmaz romanın npl'si olmaz.

kitap okuyacaksan önce yaşına uygun olanlardan başlamalısın bunlarda şu anda gündemde olan bestseller kitaplardır direk okuman gerekli olan kitaplar, alacakaranlık serisi, harry botter olacaktır sonrasında git bir kitapçıya best seller neler var de göstersin oradan arka sayfalarına bakıp seç kafana yatanı.

EmmaW

harry potter serisi
hiç sıkılacağını sanmıyorum 5. kitap hariç ortalama 300-400 sayfa kitapları 7 kitap var (5. kitap 1000küsür sayfa^^)

Yukarı Alt