Herkeze iyi günler eski accountum Truth hacklendikten sonra ban yedim okan abiyle konusmustum ama daha sonra ulasşamadım yeni account actım tek istedigim bosuna emek harcamış olmamamk o accountumun unban olması ben gerizekalılar gibi girip kufur saydıracak biri degilim brdan kime kinim olabilir bir forum sitesi için eski accountum acılırsa cok sevinirim sevgililer Alihan

ıpban güvenlik açısından açılır exl ailesi bu siteye üye olan kimseyi hor görmez bu acc devam ediniz lütfen bir aile ise ha o acc ha bu fark etmez ok ^^ :kalp:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Reasd demiş ki:
Herkeze iyi günler eski accountum Truth hacklendikten sonra ban yedim okan abiyle konusmustum ama daha sonra ulasşamadım yeni account actım tek istedigim bosuna emek harcamış olmamamk o accountumun unban olması ben gerizekalılar gibi girip kufur saydıracak biri degilim brdan kime kinim olabilir bir forum sitesi için eski accountum acılırsa cok sevinirim sevgililer Alihan

bu mesajı yazan truth olamaz o bu kadar varoş değildi ki bu kadar varoşsa .iktir et açılmasın böyle takıl :coffee:

okan abi konu varoşluk degil tatilden yeni geldim belki o kafayla yazdım :D sadece bilinki yani onları ben yazmadım bu acountda devam ederim ama adımı Truth yaparsanız memun olurum

tanımıorm bunu alihan olup olmadıgım icin soruyorsanız orjinal msn veya face'den iletişime geçebilirsin

Takımı
Galatasaray
nasıl tanımıyorsun aynı ip'den kaanbilge adlı üye giriş yapmış daha önce ?

oyle biseyin olması ne yazıkkı imkansız açtıgım ipden baska biri giremez bu bilgisayardan birtek ben girdim Truth ve bu zaten o zamandan sonra başka bsy ne actım ne yaptım o şekilde saçma bir nickte kullanmam ztn okan abi dogum gununde seni rahatsız etmek istemiorm ama bu knuyu halledersek cok sevinicem

sen sisteme iyici bak o zaman ne diyim ben sana sana yalan soliyecek halim yok girmedim diyosam girmedim

okan abi bazen anlamıyorum ben yokken biri hesabımdan bişeyler yazmış ve haberim yokken hacklendim hesabım geri acılmıyor

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bizde seni hiç anlayamıyoruz, truth asil adamdı böyle salak sepet yazı yazmaz.

Yukarı Alt