Prada

socac demiş ki:
extraloob a onceden bir konu acıyordum 100 un uzernde kişi bakıyordu ve hep yardımlar gelıyordu su gunler konu acıyorum cevap yazmayı bırak 3 kişi bakmıs fraps ile ilgili konuma neden acaba ? :?

Frapsi birçok kişinin bilmemesiyle alakalı olabilirmi sence? Ayrıca Ücretsiz Botlar, Çoklu Char Açma, Otomatik Giriş Programları isimli bölümde Video capture programıyla alakalı soru neden sorarsın? Kafadan -1 yani.. Bence bu konu hakkında serzeniş etmenin bir mantığı yok..

P.S : üşenmedim iki konunada yazdım.. İstediğini oku sonra bana katılmadığın yer varsa söyle masaya yatıralım

CoupeR demiş ki:
socac demiş ki:
extraloob a onceden bir konu acıyordum 100 un uzernde kişi bakıyordu ve hep yardımlar gelıyordu su gunler konu acıyorum cevap yazmayı bırak 3 kişi bakmıs fraps ile ilgili konuma neden acaba ? :?

Frapsi birçok kişinin bilmemesiyle alakalı olabilirmi sence? Ayrıca Ücretsiz Botlar, Çoklu Char Açma, Otomatik Giriş Programları isimli bölümde Video capture programıyla alakalı soru neden sorarsın? Kafadan -1 yani.. Bence bu konu hakkında serzeniş etmenin bir mantığı yok..

P.S : üşenmedim iki konunada yazdım.. İstediğini oku sonra bana katılmadığın yer varsa söyle masaya yatıralım
acaba senin ne demek istediğini anladı mı? :think:

Prada

socac demiş ki:
konu nereye acılcak bılmıyorum benım tek ugradıgım yer burası cok buyuk bı kabahat ıslemısım gıbı muamele edıosun tamam ozur buraya actıgım ıcın sagol sorunumu cozdugun ıcın ii aksamlar

sana herhangi bi muamele içinde değildim ki arkadaşım.. Konuma kimse ilgi göstermedi demişsin bende sana neden ilgi göstermediklerini söyledim.. Sana konunun yeri yanlış kilit !! de diyebilirdim.. Ben sana son derece ılımlı bir şekilde sorununun neden kaynaklandığını söyledim :beer:

Yukarı Alt