Deneme Mod'a güvenen kendinden utasın adı üstünde Denem Mod.Diğer rütbeleri bilemiycem.

Kup

olduser
Kod:
www.extraloob.com yönetim ekibi asla MSN adresi kullanmaz!
Yazısını görmeyen bunu hiç görmez gibime geliyor :D

Artık herkez kime güveneceğini öğrendi.Birdaha böyle olaylarla karşılaşmayız inşallah

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Majestic demiş ki:
Tüm EXL Halkına ;

Burada char takas, aracı, alışverişle ilgili konulara tek hakim kişiler Site Manager,Site Admin,Playboy bu üç rütbe harici hiç bir rütbeden takas aracılık alışveriş gibi işlemler yapmayınız.

Sonra canınız yanıyor sitemizin adı lekeleniyor.Biz bu tür konulardan bıktık.Biz sadece site üzerinden iletişim kuruyoruz.Hiç bir şekilde ben Exl'de adminim diyip sizi dolandıran adamlarla gelip sitede ağlamayın.Bizi hiç enterese etmiyor.Burada bu 3 yetkilinin haricinde, Global mod,Moderatör ve D.modlar hiç bir şekilde bu işler için burada değiller.Bu uyarımdan sonra gelip şu deneme mod beni dolandırdı diyen olursa hem o deneme modu banlarım hemde o kişiyi. :!:

Saygılarımızla,

güzel uyarı olmuş teşekkür ederim dönem dönem hatırlatmakta fayda var :thumbsup:

Majestic demiş ki:
Tüm Exl halkına ;
Burada char takas, aracı, alışverişle ilgili konulara tek hakim kişiler Site Manager,Site Admin,Playboy bu üç rütbe harici hiç bir rütbeden takas aracılık alışveriş gibi işlemler yapmayınız.Sonra canınız yanıyor sitemizin adı lekeleniyor.Biz bu tür konulardan bıktık.Biz sadece site üzerinden iletişim kuruyoruz.Hiç bir şekilde ben Exl'de adminim diyip sizi dolandıran adamlarla gelip sitede ağlamayın.Bizi hiç enterese etmiyor.Burada bu 3 yetkilinin haricinde, Global mod,Moderatör ve D.modlar hiç bir şekilde bu işler için burada değiller.Bu uyarımdan sonra gelip şu deneme mod beni dolandırdı diyen olursa hem o deneme modu banlarım hemde o kişiyi. :!:

Prada

Alışverişlerinizde Profesyonel davranmak en iyi seçim olacaktır. Size bu yüzden Aracılık servisini sunduk hala charını kaptıran , botunu kaptıran kişilerin feryatlarını görüyoruz.

Bu konunun hatırlatılması iyi olmuş..

Ben 50 den fazla takas yapmama rağmen böyle bir konuya raslamadım. Raslamam da zaten oyunu bıraktım..

İnşallah bu uyarılar dikkate alınır.

İyi güzelde canım kardesim benim kimseyi sucladıgım fln yok ben insan gibi bu adamın Telefon numarasını istedim bu adam DMod olduguna göre belli bir form doldurucak tc kimlik no , tel no fln vermesi lazım eğer vermeden her ısıgı gören DMod,GlobalMod o mod bu mod oluyosa suc sizin
yalanmı?

Dmod . Deneme moderatör adı üstünde ! mod olabilmek için güven global olmak için performans gerekir . Merak etmeyin buralara gelmek okadar kolay değil herkez dmod olabilir fakat mod . glob .. :wink1: Tüm uyarılara rağmen her önüne gelene güvenirseniz suç bizde değil sizdedir . :thumbsup:

Zeratul demiş ki:
Dmod . Deneme moderatör adı üstünde ! mod olabilmek için güven global olmak için performans gerekir . Merak etmeyin buralara gelmek okadar kolay değil herkez dmod olabilir fakat mod . glob .. :wink1: Tüm uyarılara rağmen her önüne gelene güvenirseniz suç bizde değil sizdedir . :thumbsup:
Sen çok bilirsin o yolları dimi :D

Prada

dreadlogos demiş ki:
İyi güzelde canım kardesim benim kimseyi sucladıgım fln yok ben insan gibi bu adamın Telefon numarasını istedim bu adam DMod olduguna göre belli bir form doldurucak tc kimlik no , tel no fln vermesi lazım eğer vermeden her ısıgı gören DMod,GlobalMod o mod bu mod oluyosa suc sizin
yalanmı?

Bak arkadaşım bilmediğin şeyler var. Elbetteki form doldurularak alınıyor dmodlar. Fakat Sitemize üye olurken sözleşmeyi onaylayıp giriyorsun. Ve bu söleşmede gizlilik maddesinde bilgiler 3.cü şahıslarla paylaşılmayacığına dair güvence aliyorsun.. Bu bölümleri okumadan onaylayıp uye oluyorsunuz sonra haklarınızı bilmeden isteklerde bulunuyorsunuz. Kimse seninle bilgileri paylaşmak zorunda değil paylaşmazda.

Suçlusunuz , suçlu sizsiniz gibi haddini aşan açıklamalardanda uzak dur biraz.

Şuna bir göz gezdir istersen ve şu tutumundan vazgeç. :arrow: viewtopic.php?f=216&t=74533

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
herkesin her bilgisi bizde mevcut lakin bunları kimseyle paylaşmıyoruz gizlilik çerçevesinde.

Sakının Yalnızı incitmekten ! Fakat eğer incittiyseniz, beklemeyin Öldürün.

ne alakaysa :mrgreen:

Yukarı Alt