Dün gelen patchten sonra her returndan sonra "client hasarlı tekrar yükleyin indirip" falan yazıyordu sağ tarafta.. Zaten değişen item mall'da avatar ve pet olan yer açılıyordu da diğeri açılmıyordu.. İndiricektim baktım aynısı.. (Setup'ı vardı bende).. Olmadı bi türlü. Ben de oyunu sildim.. Tekrar yükleyemiyorum.. Hiçbir şekilde olmadı.. Ne yapacağım yahu?.. Yüklenmiyor oyun..

Silkroad ın Sitesinde Yüklemeler bölümünde 1,54 GB lik bi patch var ilk onu indir yükle. Sonra En üstte 12MB lik bi patch var onu indir ve kur sanıyorsam sorun kalmaz inş :D

CosmicGate demiş ki:
Silkroad ın Sitesinde Yüklemeler bölümünde 1,54 GB lik bi patch var ilk onu indir yükle. Sonra En üstte 12MB lik bi patch var onu indir ve kur sanıyorsam sorun kalmaz inş :D
şu "v_1,295 Legend 7" olan değil mi? o var zaten.. o yüklenmiyor.. Hatta tekrar indirdim belki farklıdır diye yine olmadı.. "This is a client file that can be used after the LEGEND 7 rise of the thief-hunter update" hatası veriyor..

sro çok bozdu.. öyle böyle değil bozdu.. baya bozdu.. bozdu bozdu.. önünü alamadık öyle bozdu yani! 0.o

Lanet olsun!! Tamam üstadım tamam.. Dediğinmiş.. P2P zor indiriyor diye.. Zigon joymax'ın diğer sitelerinden olan kısmından indiriyordum.. Onlarda eskiymiş.. Tamam tekrar teşekkür ederim..!!! Olmassa dönerim yine =))

ebri demiş ki:
Lanet olsun!! Tamam üstadım tamam.. Dediğinmiş.. P2P zor indiriyor diye.. Zigon joymax'ın diğer sitelerinden olan kısmından indiriyordum.. Onlarda eskiymiş.. Tamam tekrar teşekkür ederim..!!! Olmassa dönerim yine =))
Gamfront ve gamershell dekiler v1_295
kendi sunucusunda verdiği ise v1_301 imiş aynı sorunu bende yaşıyorum saat 13:00 itibari ile başladım kendi sunucusundan indirmeye daha %12 si doldu sende de aynı sıkıntı var sanırım değilmi.

bu nasıl bir iş ya ? 10 kb la çekiyo sro nun kendi downloaderı . Bende öyle bi hata yapıp sildim oyunu

Yukarı Alt