A

Anonymous

Guest
evet arkadaşlar yine joymaxın kafasına buyruk iş yapmasıyla bir çok karekter ya soyuldu yada el değiştirdi bir cok kullanıcı mağdur durumda kaldı

1: Artık karekterinizde Email koruma yoksa ve İD ve Gizli sorunuzu bilen varsa karekteriniz el değiştirebilir yada soyulabilir
2: Karakterlerinize artık zorunlu email koruma koyma mecburiyeti getirilmiştir koymak istemeyenler İD ve Gizli sorularını başkaları ile paylaşmamalıdırlar
3: Yapılan Email korumalar Değiştirilebilmekte (Örn: bir karekterinize e mail koruma koyduysanız e mail koruma adresini değiştirebilir yada farklı bir e maile şifre değiştirme kodu gönderebilirsiniz)
4: RollBack olacak dienler malesef aldanırlar bu silkroadın bilerek yaptıgı bir değişikliktir şöyleki;

Joymax üye sözleşmesindeki bazı husular sebebiyle
1: joymaxtan acılan tüm accountlar joymaxa aittir sadece kullanım hakları bizlere verilmiştir
2: joymax karakterlerin satışını yasaklamıştır karekterlerin devredilmesi, satılması, yada el değiştrmesi gibi hususlar ortaya çıkarsa karekterin süresiz blocklama ile cezalandırmaktadır.

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
A

Anonymous

Guest
TheRinG demiş ki:
Saçmalık Ben e-mail değiştirdim zaman oda değiştiricek ne anlamı var?
eğer karekterinde e mail koruma varsa maile gelen kod olmadan değiştiremiyecek yani bu işlem ancak senin mail adresinin şifresini charının id şifre ve gizli sorusunu biliyorsa yapılabiliyor eğr bunlardan birisi eksikse bu işlemi onaylamıyor eğerki bunların hepsini başkası biliyorsa zaten o char senden cıkmıştır :D

nerden bılıyon rollback ın olup olmayacağını boyle durumlarda en ıyısı beklemek herkes kafasına gore atıyo tutuyo

A

Anonymous

Guest
Dragao demiş ki:
nerden bılıyon rollback ın olup olmayacağını boyle durumlarda en ıyısı beklemek herkes kafasına gore atıyo tutuyo
2 hafta öncesinden silkroad uyarıyı yaptı kimse dikkate almadı malesef :byes:

CappaBaron demiş ki:
Dragao demiş ki:
2 hafta öncesinden silkroad uyarıyı yaptı kimse dikkate almadı malesef :byes:
Silkroad uyarı yaptı ama sadece ıd ve gizli cevap ile şifrelerin değiştireleceğini söylemediler , rollback yapmazlarsa bir sürü oyuncu kaybederler buda onların zararına yani ben rollback olma ihtimali %50 falan

ıyıde nasıl emın oluyorsun olmayacağından bunlar daha once cok tukurduğunu yaladılar

arkadaşlar siz şimdiden elinizdeki çarlara bunu yapında. rollback olursa o zaman yapacağınızı yaparsınız ama en azından şimdiki çarlarınızdan olmayınız...

DoNJuaN demiş ki:
e mail koruması yapılınca e mail değiştirilemiyor denendi haberiniz olsun

arkadaşa katılıyorum e-mail koruma yapılan account da mail değişmiyor yanlış bilgi

e mail koruması yapılan çarda mail değiştirilememektedir. eğer mail koruması yapılmadıysa değiştirilebilr...

çalınan çarımı aldım koruma yaptım artık gidermı koruma yapmadanoncekı maılde gordm gıtmez rollback olsda dmı

Roll bekleyenler bence boşuna ugraşıyolar şu an charlarına hiç bir şey olmayan arkdaşlarımız silk yükleyip premimunu alıp oyununa devam ediyor zate adamlar için serverı geri alma gibi durum söz konusu olamaz birileri gider birileri gelir bu hep böyledir.Zamanında bu işin önlemini alacaktınız yada kimseden char almayacaktınız

Yukarı Alt