sfr

rank8
Öncelikle Merhaba Yeri Burası Degil Ama En Çok Buraya Bakıldıgı İçin Konuyu Buraya Açtım...

Ben Downhangda Lvl Kasıyorum Towna Girdigimde Oyundan Atıyor Ve Diger PCme Giriyorum Ondada Atıyor Ve Çok Yaratıgn Olduyu Yerdede Atıyor.Sorun Nedir Bilen Varsa Yazabilirmi Ltfn Downhangda Kaldı Arkadaşlarımdada Oyun Herzaman Atıyor

Şimdiden Sagolun...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ekran kartı driver ve directx 9.0c update edersen muhtemelen bir sorun kalmaz.

sfr

rank8
extraloob demiş ki:
ekran kartı driver ve directx 9.0c update edersen muhtemelen bir sorun kalmaz.
Diyosunda diretx i yükledim ama driver arıyorum gerçek sitesinden ekran kartıtnın 3 download çıktı 3ünüde indiriyorum tek link olsa içim rahat etcek ekran kartına bişe olmas inş Sad

Bilgisayarının sen oyuna girdiğinde oyun içi belli yerlerinde (town - kalabalık yerler - hunterlik ) makinanın ön belleğinde yer kalmıyordur.yani ekran kartın yetersiz kalıyor.(kanımca) böyle durumlarda bilgisayar makinada bu soruna neden olan programa son verir.Makinanı biraz daha güçlendirmeni tavsiye ederim.

sfr

rank8
BaTTeRST demiş ki:
sfr demiş ki:
Benim Pcnin Driverini Bulmama Yardımcı Olursanız Sevinirim ::

LEADTEK Winfast A180B T | GeForce4 MX4000-8X /128MB
tıkla bakam
burda varmı bak bi
Kanka Baktım Orda Site Var Ama ORda 3 Download Var 2si Kullanılıyo Yaptım Ginede Atıyo Nedense Aynı Pc Özelliklerine Sahip Arkadaşmda Atmıyo Nedense Sad

S1LenCe demiş ki:
Bilgisayarının sen oyuna girdiğinde oyun içi belli yerlerinde (town - kalabalık yerler - hunterlik ) makinanın ön belleğinde yer kalmıyordur.yani ekran kartın yetersiz kalıyor.(kanımca) böyle durumlarda bilgisayar makinada bu soruna neden olan programa son verir.Makinanı biraz daha güçlendirmeni tavsiye ederim.
Önceki Sroda Avrupa Cahrları Yokken Atmazdı Neden Böyle Oluyor Mecbur Yeni Ekran Kartı 256 Sad

arkadaşım aynı sorun bendede var ve ben bunun onü şu şekilde çıkıyorum

ctrl+alt+del sro-clientin üztüne gelip sağ tuşla aç ve orda bağlaştırma ayarları var orda cpu listesi çıkacak karşına cpu-0 ve cpu-1 işaretli olacak cpu-0 kapat böyle devam edersen sorun ortadan kalkıyor her oyuna girdiğinde bunu yaparsan işe yarayacaktır sebebini sorma bende bilmiyorum neden bunu yapınca düzeliyor yada neye yarıyor bi abim söledi oldu ve sorun kalmadı iyi kasmalar

sfr

rank8
renklibere demiş ki:
arkadaşım aynı sorun bendede var ve ben bunun onü şu şekilde çıkıyorum

ctrl+alt+del sro-clientin üztüne gelip sağ tuşla aç ve orda bağlaştırma ayarları var orda cpu listesi çıkacak karşına cpu-0 ve cpu-1 işaretli olacak cpu-0 kapat böyle devam edersen sorun ortadan kalkıyor her oyuna girdiğinde bunu yaparsan işe yarayacaktır sebebini sorma bende bilmiyorum neden bunu yapınca düzeliyor yada neye yarıyor bi abim söledi oldu ve sorun kalmadı iyi kasmalar

Onu Yazcak Vakit Olmuyo Girdigim Gibi Oyundan Atıyor Sad

Arkadaşım senin sorununa benzer bende sorun yaşadım. Bende şehire dönünde oyundan atıyordu. Bu sorunu botta işaretlediğim bir yer yüzünde yaşadım.

"Bağlantı kesilince şehre dön" işaretleyince şehire dönünce oyunda çıkıyor yada atıyordu...

-Resim Silinmiş.

Belki yardımcı olur diye yazdım Surprised

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

sfr

rank8
74_golge demiş ki:
Arkadaşım senin sorununa benzer bende sorun yaşadım. Bende şehire dönünde oyundan atıyordu. Bu sorunu botta işaretlediğim bir yer yüzünde yaşadım.

"Bağlantı kesilince şehre dön" işaretleyince şehire dönünce oyunda çıkıyor yada atıyordu...

-Resim Silinmiş.

Belki yardımcı olur diye yazdım Surprised
Teşekkür Ederim Ama Olmuyor Sad

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt