- Resim Silinmiş.

*Yapılandırmayla ilgili sorunlarınızı başlık altında belirtiniz.

*İsteğe bağlı açılacak olan skiller, gereken skill point miktarına dahil edilmemiştir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yine dier konu baslığında dediğim gibi clericte 4skil kapalı gösterilmiş glut healing , over healing ,glory armor , favor armor bu 4 skil yüksek lwlerde çok işe yarayan sikillerdir bunlar açılmadığında cleric buıld sadece kendini heallemekten baska bir işe yaramaz yine diğer taraftada dediğim gibi herkesin kendi fikri ama yinede acıklama yapmak istedim

:wink1: evet guzeL ama arkadasLar bişe sorcm.. 999k yani 1m sp oluyo dimi
bide bu kdr sp çok da nese para var ongta artıq birktrcez 25 30 a kdr kendm kasıncaya kdr

:D bide ben belki one hndedi açmam bilmyom sonra belki

çok sp istiyor ama güzel bir build ama yavaş kasıldığı için sevmiyorum pek sabırsızım çnkü yavaş kasılmaya gelemiyorum :)

paylaşım güzel ama clerick skillerinden bazıları kapalı gösterilmiş aslında armor ve prty healleri.bide warriordaki pain ve fenceler ile agresifliği üzerinize alan skillde kapalı oysa prtylerin can damarı malum warrior çar prtysiz kasılamaz ki :)

ozemre demiş ki:
yine dier konu baslığında dediğim gibi clericte 4skil kapalı gösterilmiş glut healing , over healing ,glory armor , favor armor bu 4 skil yüksek lwlerde çok işe yarayan sikillerdir bunlar açılmadığında cleric buıld sadece kendini heallemekten baska bir işe yaramaz yine diğer taraftada dediğim gibi herkesin kendi fikri ama yinede acıklama yapmak istedim
Katılıyorum. Clericte str int bufflarının açılmasına da gerek yok bence. Bunun dışandaysa bu build oldukça sevdiğim bir build. Eğer 1h ve 2h dışında axenin bleed ve isteğe bağlı stun veren skilleri de açılırsa müthiş bir chara dönüşür bu buildi uygulayan char.

Eline saglık aradıgım rehber buydu =) yeni başladım farma Hayırlısıyla güzel olucak =)

Yukarı Alt