Mainichi haberlerine göre,One Piece mangasının yeni çıkan 57.nci cildinin ilk baskısında 3 milyon kopyasının satışa sunulmasıyla beraber "Harry Potter and the Order of the Phoenix" n (2004-2.9 milyon kopya) Japonya baskı rekorunu kırmış oldu.

Buda naruto en iyidir vb şeyler diyenlere gelsin lütfen okumadan veya izlemeden yorum yapmayalım ben tüm uzun serileri bitirdim one piece çok daha özgün zaten japon halkı da one piece i 14 milyon alırken narutoyu 6 milyon alarak bunu kanıtlıyor ^^

Herkez kendi animesini korur tabi biri Bleach en iyi der diyeri Naruto ama senin icin her zaman One piece olucaktir senin animenin en iyi oldugunu kanitlamana gerek yok bence zevkler ve renkler tartisilmaz

En iyi anime one piece demedim ben sadece direk naruto diye haykıranlara cevap verdim ayrıca one piece uzun serilerde benim için en iyidir kısa serilerde ondan iyi onca anime var

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bir ben giremedim orta asya ile anime dünyalarına ancak başlıkları biliyorum :P

bleach - one peace - naruto hepsini takip ediyorum ve hepsinin birbirinden farklı yanları var ..

ps : naruto , itachi ölünce mantara bağladı . mangada dirilior itachi acaba animede dirilirmi :P

one piece : savaş yaz sonu anca başlar . bölümler çok ağır ilerliyor . mangada shanks (kızıl saç) savaşa dail oldu ve ortalığı ağlatıcak .

nese daha fazla yazmıyım :P

Zeratul demiş ki:
bleach - one peace - naruto hepsini takip ediyorum ve hepsinin birbirinden farklı yanları var ..

ps : naruto , itachi ölünce mantara bağladı . mangada dirilior itachi acaba animede dirilirmi :P
Anime zaten mangaya gore gidiyo spoilerler haric mangada neyse anime de o :mrgreen:

extraloob demiş ki:
bir ben giremedim orta asya ile anime dünyalarına ancak başlıkları biliyorum :P
one piece çok güzeldir ama çok pis bağımlılık yapıyo :) 15 saat sürekli one piece izlediğimi bilirim :)

Yukarı Alt