1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

One Missed Call 2 (Cevapsız Arama 2)-Online İ.-Türkçe Altyaz


 1. ∞LÉON∞

  ∞LÉON∞ rank8

  Kayıt:
  22 Eylül 2007
  Mesajlar:
  760
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  öğrenci
  Şehir:
  pc masası

  [​IMG]
  One Missed Call 2 (Cevapsız Arama 2)

  one_missed_call5.jpg

  Yönetmen: Rempei Tsukamoto
  Senaryo : Yasushi Akimoto(Roman), Miwako Daira(Roman)
  Tür: Korku, Gerilim
  Yapım: Japonya 2005

  Oyuncular

  Mimula
  -- Kyoko

  Yu Yoshizawa
  -- Naoto

  Renji Ishibashi

  Çok şiddetli yağmur yağan bir Temmuz günü, Kyoko anaokulu sınıfına ders vermektedir. Kyoko, bu devamlı işinin yanısıra çocuk terapisi üzerine geceleri derslere devam etmektedir. Bu kadar yoğun olması nedeniyle fotoğrafçılığa gönül vermiş erkek arkadaşı Naoto'yu görememektedir.

  Bir gün Kyoko erkek arkadaşına sürpriz yapmaya karar verir. Erkek arkadaşı Naoto'nun part-time çalıştığı Çin lokantasına uğrar. Kyoko oraya varır varmaz, cep telefonu sinir bozucu bir tonda çalar. Kyoko ve Naoto da bilmektedir ki, bu tondaki ses geçen sene korku yaratan "ölü tahmini"ni haber vermiştir. İkisi de o olayı hatırlamaktadır.

  Naoto ve Kyoko’nun dünyasına, kısa bir süre içinde bu dehşet verici ölüm de girecektir ve onlar bu lânetin aslında sona ermediğini keşfedecektir.

  Takoko isimli muhabir ise Mimiko Mizunuma'nın lânetinin geçen sene neden olduğu olaylar ve şimdiki aktüel vakalar arasındaki farklılıklar üzerine çalışmaktadır. Ve Takoko bu olayların en derine indiğinde, Kyoko ve Naoto ile karşılaşır.

  Kyoko korkudan felç olur fakat Naoto onun ölmesine izin vermeyecektir. Kyoko, Naoto ve Takoko bir takım olup, bu gizemi bulmaya çalışırlar. Onlar korkunun derinliğini yüzeye çıkarmak ve genç bir kızın acılı lânetini ortaya çıkarmak zorundadırlar..

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Bölüm 1 - TIKLA İZLE

  Bölüm 2 - TIKLA İZLE

  Bölüm 3 - TIKLA İZLE

  Bölüm 4 - TIKLA İZLE