Warlock skillerinde Burn Probility,niye açılıyor?
Ve onun yanındada gereksiz skiller var gibi...
Bilmiyorum ama bence biraz yanlışlıklar var..
Yinede açıklarsan sevinirim..

Rashard Lewis demiş ki:
Warlock skillerinde Burn Probility,niye açılıyor?
Ve onun yanındada gereksiz skiller var gibi...
Bilmiyorum ama bence biraz yanlışlıklar var..
Yinede açıklarsan sevinirim..

warlockta dotları ve her türlü statusu veren skilleri açtım (bleed, sleep vs)...

@NuKeMaN_TR_0 full str olacak

Str buildlerde yan char warlock açılıyorsa Magical Raze , Magical Ravage skilleri 1 vs 1 de gereksizdir, bu skiller rakibin magical defansını düşürür lakin biz warrior olduğumuz için phy vuruyoruz.

Ama partylerde yada diğer savaşlarda Magical attack yapan charlara yardım ederim diyorsanız açabilirsiniz.

Crown demiş ki:
Str buildlerde yan char warlock açılıyorsa Magical Raze , Magical Ravage skilleri 1 vs 1 de gereksizdir, bu skiller rakibin magical defansını düşürür lakin biz warrior olduğumuz için phy vuruyoruz.

Ama partylerde yada diğer savaşlarda Magical attack yapan charlara yardım ederim diyorsanız açabilirsiniz.

sağol :D

ben yeni basladım bu oyuna hıc bısey anlamadım 2 skıl var bıseyler acılıyo ama anlamıyorum ne oldugunu

bnce 1h dan slash ve 2h dan bash a gerek yok zaten silah degiştirip duracağız ve 2h dan 3lü combo wurus ile 1h dan 4lü bıçaklama skilleri yerde ve zehirlenmis olanlara çok iyi bi dmg wurmamızı sağlayacak
ve warlock tan trap ve reflect skilleri de açılmalı trap attıktan sonra uyutma skillini atarsak uyutma bitene kadar adama wurabilioruz ve adam uyanmıyor. reflectin de ilk i pek bi ise yaramıo ancak 80 de açılan reflect silah değiştirincede kaybolmadığından bnce ii bi avantaj

Yukarı Alt