tan

rank8
arkadaslar ılk urımıde kesmıs oldum herculeste ama ılk tg ıle urıyı oyuna basladıgımdan berı ılk kez kestım :) tg yı kestıkten sonra dırek cebruel gıttım ama buldum zerk bastım sadece bı skıll kullandım ve oyun bı anda masaustune attı gırdım adamlar ındırdı ıste tg ıle urıden goruntuler urıyıde avrupalının elınden aldım ceyrek canını goturmustu :)
-Resim Silinmiş.-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

tan

rank8
2sınıde bu sabah saat 06:20 ıle tg kestım sanırsam 06:45 gıbıde urı :) lvl lıme gore dusukler ama napalım ark can sıkıntısı ve ılk kez kestıgım ıcın :) ah ısu ah sıra sende ama ne zaman bı tek yakalasam ama hep abılerıyle gezıyo cok cılvelı :lol:

Tebriklerde resimleri büyük halleriyle koysaydın tam süper olacak ama olsun tekrardan tebrikler extraokk extraokk

hacım bende pazar günü önce uri sonra tg kestim ardarda bütün server küfretti :lolmuch: TEBRİKLER

oo kanak tebrıkler unutma hala ben ondeyım unıqelerde ben 3 urı denız 2 urı 1 tg sen 1 tg 1 urı yanı Wild 3 Blue 2,5 Red 1,5 oluyo tg yı yarım say heheh :mrgreen: :mrgreen: tebkler kanak onurda aramıs bulamaıs urıye kanak ben senın yerınde olsa tg yı alır taaa sonra aganıgı naganıgı ıste bea odun gıbı dalmısın ılk kez mı goruyosun sende Razz Razz :lolmuch: extrabeer

tan

rank8
WiId_DRAGON demiş ki:
oo kanak tebrıkler unutma hala ben ondeyım unıqelerde ben 3 urı denız 2 urı 1 tg sen 1 tg 1 urı yanı Wild 3 Blue 2,5 Red 1,5 oluyo tg yı yarım say heheh :mrgreen: :mrgreen: tebkler kanak onurda aramıs bulamaıs urıye kanak ben senın yerınde olsa tg yı alır taaa sonra aganıgı naganıgı ıste bea odun gıbı dalmısın ılk kez mı goruyosun sende Razz Razz :lolmuch: extrabeer
yok kanka işe gec kalırıdm oyalansam hemen ısımı bıtırdım gıttım :lol:

tan

rank8
FEARLESSS_ demiş ki:
nooob red kese kese o saatemi kestin tuh sana :lol:
napım kanka bota verıdm bot gıdıodu aksmay yerıne baktım tg cıktı kostum jangana :lol: kestım sonra dedım cebruel ckar bekledım 2dk cıktı ama zerk bastım pc kıtlndı masausutn attı kaybettım onu sonra kasmaya verdım botu cawe gıttı molelere kadar bıde baktım urı zerk dolmus retun cektım bıraz aradaım orta koprude buldum 55+ avrupalının elınden aldım ıe ceyrek canıı goturmus :lol:

tan

rank8
AnTicHix demiş ki:
İsy Zamanı gelmis sanırım :)
geldıde kardes kesme sansımız yokya bızım serverda 2 kısı var ısu manyagı bırıncısı 1, BASBUGTURKES 2. TALHA_ adamlar ısu manyagı kesemeden duramıyolar yerlerınde :lol:

tan

rank8
saolun arkadaslar darısı sizin basınıza dun saat oyunun delirdi en az 200 tane tg 30 tane urı cebruel isu lord cıktı ama saat 3.5 gıbı bıttı ve ısuyu yakaladım tek kimse yoktu daldım sonra zerk basdım ark SaSuKe sagolsun bana bırakmak ıcın partıden cıktı ama ordakı pentegrama verdı delı oldumya vallah pc parcalıyacaktım nerdese kendimi zor tutum Rolling Eyes

Yukarı Alt