Selamunaleykum,

Arkadaşlar oyun için yeni üyelik açtım xian serverına girmek istediğim vakit karşıma bu onay penceresi çıkıyor. Joymax üzerinden yapılması gereken aktifleştirmeyi yaptım ama dahala devam ediyor. Ne yapabilirim? Yardımcı olur musunuz?

res1.png

res.png

Yapmam gereken başka işlem var mı?

Takımı
Galatasaray
Vay be ne kadar geliştirmişler giriş sistemini.Sadece enter'a basarak saatlerce beklediğimizi hatırlarım.

Server
Eris
Selamunaleykum,

Arkadaşlar oyun için yeni üyelik açtım xian serverına girmek istediğim vakit karşıma bu onay penceresi çıkıyor. Joymax üzerinden yapılması gereken aktifleştirmeyi yaptım ama dahala devam ediyor. Ne yapabilirim? Yardımcı olur musunuz?

Yapmam gereken başka işlem var mı?
Burada server dolu olduğu için bekletiyor eğer beklemek istemiyorsan 13 silke 4 saat için tek tıkta girmeyi alabilirsin.

Dediğim de şu;

Son düzenleme:
Vay be ne kadar geliştirmişler giriş sistemini.Sadece enter'a basarak saatlerce beklediğimizi hatırlarım.
kod yaz olmasın bekle server crowded :D
Entera kağıt sıkıştırıp salondan pc nin sesi dinlerdim :D :D ses kesildiğinde oyuna gırıyordu seviniyordum :D Sjsro'du galiba :D
En son 5-6 sene önce Eldorado serverında oynamıştım. 100 Level zamanında bırakmıştım. Özledim oyunu ve tekrar başladım baya değişmiş. :)

@BurakYogun
en son 3 ayda bir 300 silk yükleyince bir buff veriordu tek atabiliyorsun oyuna 3 ay. o geçerlimi hâLâ

Server
Eris
@BurakYogun
en son 3 ayda bir 300 silk yükleyince bir buff veriordu tek atabiliyorsun oyuna 3 ay. o geçerlimi hâLâ
Geçerli ama yüklemek yetmiyor harcaman gerekiyor.. Ama şu tek atma olayını bilmiyorum isroda son seviyede çarlarım 130 kasıcak bir yanı kalmadığı için sro-r de bu bufflar şarj sistemindeki süre sayacını pasifleştiriyor ve buff durduğu sürece sınırsız kasabiliyorsunn.

en iyi harcama yöntemi Max enchanger ben öyle yapıyorsun heme GOLD a dönüşüyorr +15 peşinde ler tavsiyee kg

Takımı
Galatasaray
Bi giriyim dedim de oyun kendisi deniyor mu anlayamadım onay penceresi çıkınca cancel stand by'a basıp tekrar mı bağlan demem lazım bilgisi olan?

Yukarı Alt