galatasarayfaruk güzel bir konuya değinmiş.
Bizim sitemizi karalamak ve çamur atmak isteyen hatta çekemeyen kişiler başarıyı kesinlikle övemez.

Drotalion' un , JasonWalker' in ve daha nice özveriyle sizler için çalışan, teşekkür beklemeden çalışan arkadaşlarımızın emeklerini hiçe sayan görmezden gelen saygısız insanlar mevcut.

Tabiki arkamızdan konuşulacak tabiki çamur atılacak ve bunlar aramızda barınacak, burdaki konuları gidip kendi sitelerinde ya da orda burda yayınlayacaklar altına alıntıdır dahi yazmadan.

Extraloob komünitesi bunların farkındadır. Fakat burada herkesin fikrini söyleyebileceği ve kurallar dahilinde tartışabileceği bir ortam ve buna hizmet eden moderasyon vardır.

Bu noktada sizinde konulardaki linkleri indirmeden önce virüs taraması ve moderasyon onayı beklemeniz gerekmektedir.
Bizim kurallarımız dışında hareket edip sonrasında charları çalınan vs. arkadaşlarımız Extraloob.com' u sorumlu tutamaz..

belgther demiş ki:
Extraloob'u cekemiyorlar bunu söyleyenler.

Camur atmak kolay. Gercek su ki, buradaki hicbir yetkili virüslü paylasim yapip da uzun süre kalmamistir. Ha üyeleri kacirmak isteyen birkac gerizekali kisi ID alip virüslü paylasim koyar, modlar da aninda banler.
Silkmind'a gelince, Silkmind'in kendisi Themida ile paketlendigi icin bazi AV programlarinin virüs uyarisi vermesi gayet normaldir. Elaziglee ile alakasi yok. Eger trojan olsaydi, cok önceden farkedilirdi.
Isteyen burada kalir, istemeyen ceker gider. Kimseyi burada zorla tutmuyoruz. Burasi bir aile ortami. Bu ailenin bir ferdi olup olmamak sizin elinizde. Isteyen istedigi yerde istedigini zirvalayabilir. Bu kisiler Extraloob'un umrunda bile degil.
Katılıyorum ...
Bu Siteden Basınıza Kolay Kolay Hic Bir Sey Gelmez

Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Ve iyilerde asla en iyi çekemezler. Bu tür iftiralar ben ilk kaydolduğumda da vardı. Bi an tereddüt etmiştim. Elim download'a gitmiyordu bu sitede. Sonra alıştım burdaki herkese yavaşça açıldım o tereddütlerle indirdim programları - ki anti virüs'e ait hiçbişeyim yokken- ve 7 char değiştirdim. 80 - 90 ff charlar yaptım ama bir tanesi çalınmadı - soyulmadı. Boşverin böyle şeyleri. İyi forumlar

Yukarı Alt