Darwell

Tanınıyorum
Deadly_Hunt demiş ki:
Advance demiş ki:
1v1 de yatırabilcek birisi çıkar mı acaba :roll:
daggerla bi takla arkasından crt'e bakar :thumbsup:
adam gece yatağına yatmıştır charıda bırakmıştır pvp alanına bakalım yatırabilen çıkacak mı diye senin dediğin o zaman olur :lol:

Eu charlarında ne kadar iyi set olursa olsun kullanmayı iyi bilmek lazım gerçi bu adamın oyunu iyi bildiği yönünde yüksek şüphelerim var bknz.+8 sun set :lol: +5 +6 seti olan eu warrior bile cleric healleri sayesinde çok zor yatarken bu adamı düşünemiyorum 8O

bu adamı bi dagger asla yatıramaz adamdaki phy def. 5000-6000 vardır i ironsuz-blessiz.Yanlızca 2 tane wizard life açıp vurursa yatırabilir.Tabiki kaçarak :D

mavii demiş ki:
Abartıya gerek yok allah ne verdiyse giyiyoruz xD ne demiş mavii
ben çok insan tanıdım üstünde item yok,
ben çok item gördüm içinde insan yok ^^
peh :mrgreen: :mrgreen:

Deadly_Hunt demiş ki:
Advance demiş ki:
Deadly_Hunt demiş ki:
daggerla bi takla arkasından crt'e bakar :thumbsup:
o da armut topluyo :coffee:
xbowla yatır arkasından daggerla takla - prick bak bakıyım o çar ayakta kalcakmı :mrgreen:

ps:sun dagger olması lazım 8)
o char full armor olsa bide o moon yerine sun olsa bütün serverı getir oraya yatıramaz ama bu haliyle zaten xbow-dagger adamla rahat dalga geçer full sun+8 daggerın buna vuracağı kaçki? boş iş boş düşünce hadi yatırma çekti ki bişey yapamaz bu ayağa kalktığında bağırmanın biri crit girse zaten adamda daggerla defans yok tek girer babaya hareket yok yani^^ :mrgreen:

Yukarı Alt