1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Olympus, yüz algılıyor


 1. Xplosive

  Xplosive Bilgiliyim

  Kayıt:
  30 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  2.523
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]
  Olympus FE serisi 12 megapiksel özelliğe sahip olan fotoğraf makineleri ile bir cebe veya çantaya girmeye aday.

  Olympus Yeni FE-4000, 4x geniş açı optik zoom sayesinde (26-105mm*) grup portreleri çekimlerini kolaylaştırıyor. Bu model, her seferinde keskin ve net fotoğraflar için AF takip özelliği ve i-Auto modu sunuyor.

  Kullanıma hazır geniş Sihirli Filtreler (Düğün, Pop Art, Eskiz ve İğne Deliği) yelpazesi de fotoğraflara ekstra yaratıcı bir dokunuş kazandırıyor. Çekmeye başladığınız anda, bakışlar Saf Beyaz, Koyu Gri, Metal Pembe, Arktik Mavisi veya Mandalina Turuncusu renkli bu şık gövdenin üzerine çekiliyor.

  Çift Katmanlı Kristal Kabuk bitişi sayesinde diğer makinelere oranla farkını ortaya koyabiliyor. Gelişmiş Yüz Algılama Teknolojisinden Dijital Görüntü Sabitlemeye kadar uzanan diğer özelliklerle, kusursuz çekimlerin elde edilmesi mümkün. Ayrıca bu görüntüler 6,9cm/2.7" LCD ekranda izlenebiliyor.

  FE serisinin en yeni modelleri, yenilikçi Sihirli filtreler sunuyor. Çekme, oynatma, LCD'de izleme ve de silme gibi ana fonksiyonlar "Tek tuş, tek fonksiyon" tasarım prensibi sayesinde tek bir tuşa basarak kolayca etkinleştiriliyor. Bu pratik özelliklerin tümü xD-Picture Card ve microSD* uyumluluğuyla tamamlanıyor. Üstelik yeni makinelerin her biri cazip renk seçenekleriyle sunuluyor.​