ManlY demiş ki:
Yaa siz olaya o yönden bakıyonuz o resmi çeken adam orda ne ....'a yarıyo insan yardım etmezmi yaa ne vefasız insandır böyle sırf o resim sayesinde para kapmak için insani görevini yapmıyo yaa
böyle olaylar çok var ya adam afrikada açlıktan ölen çocuğun fotoğrafını çekio çocuğun arkasında da akbaba beklio bazıları bilir bu fotoyu

XianHun demiş ki:
şerefsiz diyorsunuz ama günde 2 şişe coca cola almayi biliyosunuz
Bak olayı hala anlamıyorsunuz senin ailenin hatta sülalenin cola almaması hiçbirşeyi değiştirmez biz
ülke olarak dışarıdan toptan alım yapıyoruz ve marketlere geliyor yani senin almaman hiçbirşeyi ifade etmez nasıl olsa türkiye almış onları vermiş paraları dükkandan almayınca para gitmemişmi oluyor hayır!Zaten onların paraları gitti yabancılara sen ister satın al ister alma.. :rolleyes1:

ne kadar acıklı bır tablo emperyalıstlerın barış dedıklerı şey bu işte arkadaşlar :S :roll:

Şimdi gelinde bu çocuğa dünya barışını herkesin barış içinde yaşaması gerektiğini anlatın...
Siz aynı durumda olsanız içinizdeki kini kusmak için 1 saniye boş dururmuydunuz...

Yazık,çok yazık...Gece gece tüylerim ürperdi havam kaçtı...

SmackWar demiş ki:
XianHun demiş ki:
Bak olayı hala anlamıyorsunuz senin ailenin hatta sülalenin cola almaması hiçbirşeyi değiştirmez biz
ülke olarak dışarıdan toptan alım yapıyoruz ve marketlere geliyor yani senin almaman hiçbirşeyi ifade etmez nasıl olsa türkiye almış onları vermiş paraları dükkandan almayınca para gitmemişmi oluyor hayır!Zaten onların paraları gitti yabancılara sen ister satın al ister alma.. :rolleyes1:
dediğin doğru ama büütn tüketiciler bi anda kola almayı kessin bakalım dükkanlar getiriyomu ama aslınd aben kola aldım alamdım savaştım savaşamadım konuları saçma geliyo
her işin sonu diplomasi

SmackWar demiş ki:
XianHun demiş ki:
coca cola nın %45 hissesi yahudi ordusuna hizmet eden firmalara ait. gelen paranın %45 i savaşa harcanıyor demek. 2009 yılı ocak-nisan ayları arasında uygulanan yahudi boykotundan sonra amerikan yahudi şirketleri toplamda 250milyon dolar zarara uğradı. 250milyon dolar onlar için para mı diyiceksniz, ama o kadar büyük paraki. diyorsunki marketler aldı zaten biz alsakta almasakta bla bla. senin bir marketin var ürün alıyorsun. en çok hangi ürünü alırsın? cevap en çok satılanı. peki neyi almazsın? satılmayan ürünü. sırf mahallece yaptığımız boykot sonucu 9tane bakkal 3tane süpermarkette coca cola ve unilever ürünleri kaldırıldı. bir mahalle bunu yapıyor bunun ilçe il veya ülke versiyonunu düşün? ya herkes az çok bir vicdan'a sahip. kim ister daha anne baba diyemeden ölen çocukları görmeyi, onları görüp kanlar içinde kalan anne babaları, onları gömen kardeşler, oğullar, torunlar... bahsedilen ürünlerin alternatfleri var, hiçbiri vazgeçilmez değil. en büyük üzüntüm hiçbirimiz bunun vebalini kaldıramayız. o yüzden herkesten ricam elinden geldiğince boykotu uygulasın. saygılar

herseye dayanırım ama bu Anne anne olumune dayanamam :( ALLAH kımsenın basına vermesın arkadaslar eger annesı olmayan arkadaslarımız aramızda varsa allahtan rahmet dılıyorum :(

XianHun demiş ki:
birader bu lafını cahilliğine veriyorum.Yıllardır kominizmle yönetilen Çin Halk Cumhuriyetinde bile bu markalar varken Türkiye'de engelleyemezsin bunu.

Ah . Adolf Hitler şu yahudilerin kökünü kazıyamadan savaşı kaybetti. Adam ne güzel işin bi ucundan başladıydı .

Savaşa Hayır :buddha:

Bazıları yanlıs anlıcak ama adolf htler gelecegimi görmüş ne yaw o kdr acı cekmiş bi ırk baska bi ırk acı cektiriyo :( ama biraz düşününce intikam hırsıyla büyümüş insanları ne kdr hırslı olcaklarının kanıtı dünyanın en cok zengini olan ülkelerden biri:(
Hitlerini bi lafı var Tek ırk, tek devlet, tek lider şimdi o geçmişte nefret ettikleri hedefi şimgi kendileri almıs ilerliyorlar :!!&%&!

Yukarı Alt