Takımı
Besiktas
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yaa siz olaya o yönden bakıyonuz o resmi çeken adam orda ne ....'a yarıyo insan yardım etmezmi yaa ne vefasız insandır böyle sırf o resim sayesinde para kapmak için insani görevini yapmıyo yaa

486dx4 demiş ki:
ya bu israillier varya ingilizler 1 israilliler 2 ermeniler3 yunanlar ve rumlar 4 araplar 5 bu milletlere güven olmaz amerkiayı saymadım onlar zati ingiliz çocuu

:) amerikada ingiliz ne arasın??merak ettim ingce bilenler ingilizmi oluyor? 6 türklere diye ekliyimben.. eğer herkesin bireysel değerlendirilmesi gereken bi dünyada yaşarken hala millet diye birşey var olduğunu sanıp böyle bir sıfat takıcaksak..

mavi demiş ki:
savaş bu hrşey olabilir bunların olmaması gerek TSK da kadına çocuğa silahsıza ateş açmak yasak başka ülkeler böyle şerefsizlik edior..

nerden biliyorsun etmediğini o kadar ülkücüyü kürtlere karşı dizginlemek zordur sanırsam..

---

hem nerden filistinde olduğunu biliyorsunuzki ayrıcada bunun +16lığı nerde??

XianHun demiş ki:
şerefsiz diyorsunuz ama günde 2 şişe coca cola almayi biliyosunuz
Katılıyorum Arkadaşım Biz Onları Adam Ediyoruz cola alarak ama hala Bilincinde Değiliz Salak Gibi alıyoruz :wink1:

Vallah kadına cocuga oraya dur derim ama kim kimi olduruyor kim kime vuruyor oraya laf etmem israilmi filistinmi bilmediğimiz cok şey var karıştırmıyalım bş verin ama kadına coluga cocuga el kalkmaz silah ateş etmez yazıklar olsun...

hiç anlamıyorum o resmi çekeceğine yardım etse ya ordaki gerizekal* arkadaş!!!!

tamam mesleği ama insanlığından yoksun bırakacak birşey deil !!!11

AcSK demiş ki:
486dx4 demiş ki:
ya bu israillier varya ingilizler 1 israilliler 2 ermeniler3 yunanlar ve rumlar 4 araplar 5 bu milletlere güven olmaz amerkiayı saymadım onlar zati ingiliz çocuu

:) amerikada ingiliz ne arasın??merak ettim ingce bilenler ingilizmi oluyor? 6 türklere diye ekliyimben.. eğer herkesin bireysel değerlendirilmesi gereken bi dünyada yaşarken hala millet diye birşey var olduğunu sanıp böyle bir sıfat takıcaksak..

mavi demiş ki:
savaş bu hrşey olabilir bunların olmaması gerek TSK da kadına çocuğa silahsıza ateş açmak yasak başka ülkeler böyle şerefsizlik edior..

nerden biliyorsun etmediğini o kadar ülkücüyü kürtlere karşı dizginlemek zordur sanırsam..

---

hem nerden filistinde olduğunu biliyorsunuzki ayrıcada bunun +16lığı nerde??
1)yav kardeşim adam bi yerden uyduracak değil herhalde
2)her ingilizce konuşan İngiliz değil ama Amerikalılar da İngiliz ırkının bir parçası.Doğru şekilde söylmek gerekirse bunlar Avrupa ve Afrika ırklarının bir karışımı(küçük bir Asyalı karışımı da var)

Yukarı Alt