Ölmiceiğinizi bilseniz yapacağınız birşey söyleyin, ama hiç birşey olmucak vücudunuza ve birşey hissetmiceksiniz sadece o duyguyu tadıcaksınız ve yaptığınız şey yaptıktan sonra hiç olmamış gibi olucak :)
mesela banka soydunuz vuruldunuz ve yakalandınız o adrenalini tattınız ama sonra eski hayatınıza devam ediceksiniz :)
ben uçaktan serbest atlarım :)

Neden herkeste Off Topic'i doldurup taşırma havası var :? Üstelik başlık "Ölmeyeceğinizi bilseniz" olmalı bence.
Forum oyunlarına taşınıyor...

Polgara demiş ki:
Neden herkeste Off Topic'i doldurup taşırma havası var :? Üstelik başlık "Ölmeyeceğinizi bilseniz" olmalı bence.
pek oyuna benzemediği için off topic e açtım ama peki..

SilenTNoise demiş ki:
Polgara demiş ki:
pek oyuna benzemediği için off topic e açtım ama peki..
Herkes senin ilk başta yaptığın açıklamaya göre kendince birşeyler yazacak. Evet bu bir oyun.

sadece bi kaç kişiyi çok uzamış tırnaklı parmaklarımı kullanarak bağırasaklarını deşerdim ve çok açı ve adranelinli bir şekilde intihar ederdim

banka soyardım , hoşuma gitmeyen siyasetcileri yaşatmazdım , bankadan soydugum paraları yanıma alıp bütün memleketi gezer ihtiyacı olanlara yardım ederdim , robin hood hesabı yaşar giderdim herhalde :D

Yukarı Alt