Program ve Dosyalar: 2017-12-19_mxhhbbjj

-İndirdiğiniz dosya içerisinde Client klasörü göreceksiniz bu klasörde bulunan bütün dosyaları clientinizin içerisine atın

-ardından OldLib_Install.exe programını Client klasörünüze kopyalayıp orada çalıştırın aksi halde çalışmaz hata verir kurulumu tamamladıktan hemen sonra Install programını client içerisinden silebilirsiniz.

-Tüm bu işlemlerin ardından mevcut SRO_Client.exe değişeceği için extra olarak Client patcher ekledim party ve skill mastery ayarlamalarını da o programı kullanarak yapabilirsiniz.

-Son olarak Herhangi bir PK2 Editör aracılığı ile Clientinizin içerisinden server_dep/silkroad/textdata yolunda bulunan textuisystem.txt çıkarıp
aynı klasör içinde verdiğim textuisystem.txt içerisindeki verileri ek olarak ekleyin (dosyaları bire bir değiştirmeyin) ve ardından tekrardan Media.pk2'ye dosyayı import edin

Dosya paylaşımları Alıntı yapılmıştır. @Sector1337

Son düzenleme:
Server
Eris
Güzelmiş :coffee: F8 Filterli serverler de çalışacağını sanmıyorum anca Kguard korumasına sahip oyunlar kullanabilir.

Takımı
Galatasaray
Arkadaşlar, kaynak kodları şifreli olan uygulamalarda virüs olarak algılamasada, kodlamadaki yapılanma daha büyük tehlike arz etmekte. Lütfen kullanacağınız şeyleri iyi araştırın yazılımcıları iyi araştırın. İlerde kimsenin canının yanmasını istemeyiz.

Takımı
Besiktas
Off şu 10 Dg Bow'u en sevdiğim silah şu oyunda be, paylaşım için teşekkürler dostum :)

Takımı
Seçiniz...
Arkadaşlar, kaynak kodları şifreli olan uygulamalarda virüs olarak algılamasada, kodlamadaki yapılanma daha büyük tehlike arz etmekte. Lütfen kullanacağınız şeyleri iyi araştırın yazılımcıları iyi araştırın. İlerde kimsenin canının yanmasını istemeyiz.
Tuna'ya ek olarak bir kaç forumda Sector ve 1337 mevzularının iyi birşey olmadığını ve saldırı için sizleri zombi olarak kullandıklarını duymuştum.
Nedir ne değildir bilmiyorum ama konuya bunu not olarak eklerseniz kullanacaklar için iyi olabilir.
Sonra buraya gelip yardırmasınlar.

Paylaşım için teşekkürler.:saygilar:

İyi hoş güzelde oyun içi +basma acılmıyo anlıcanız y tuşuna basıyorum bişey gelmiyo çözümü nedir.

Yukarı Alt