Katılmak istiyorum.Ancak bazen çevrem tarafından çok yanlış algılandığım için alınacağımı pek sanmıyorum.
Teşekkürler.

ben azönce d.mod başvurusu yapmıştım oldscholl ile d.modluk aynı anda olmadığı için orda seçilemessem buraya katılırım(tabi uygun görürseniz).

Oyunu bıraktım,bu nedenle botlarla herhangi bir işimde kalmadı.OldSchool olmak istiyorum.Yaparsanız sevinirim.

NiGHTMaRe

Aileden
bende olmak istiyorum ama bu üyelikele 1 senem dolmasada diğer üyeliklerimle 2 sene fln oldu
diğer üyeliklerim arkdaşlarım yusunden blocklanmıştı
ama bu üyelikte boyle olaylara yer wermicem
inş kabul edilirim
(bnde old school a girmek istiyorum.)
en eski üyeliğim
"nisarime"

Benim bu sitede 2. yılım ama ben genelde bilgilerden faydalanırım ve lüzumsuz kirlilik yaratn msj atmam. MSJ sayım çok az lüzumsuz konusmaları sevmem. bu site sro ya bağlanmamı sağladıher bilgiyi burdan aldım Allah bu sitedeki tüm paylaşımcılara yardım etsin.

Komik geleck ama bu siteyi ve sitenin kurucusu saygıdeğer Okan abiyi ilk ne zaman buldum biliyormusunuz? Bu sitenin ismi www. *****.com/vietnam şeklindeyken buldum ben bu siteyi henüz binlerce üyesi ve bu kadar hit yaratan reklamları yokken. Kimse bilmez ama bu Sitede şu anda herkez tarafından tanınan birçok mod vs den eskiyim ve Sessizim. oldscholl agireck arakdşlara hayırlı olsun temennilerimle herkeze iyi oyunlar ve eğlenceler. Okan beye ve en başta hayranı oldugum bi mod olan elaziglee ye slmlar :D :)

Majestic demiş ki:
HurRicanEmJ demiş ki:
Majestic demiş ki:
Eski üyelikler eskide kalmış şimdiki üyeliklerinize göre değerlendirilecek.Yazdığım şeylere uygun olmayanlar boşa tırmalamasınlar.
eski üyeler old schollu olamıcak demek mı oluyor bu ?
Hayır eski üyeliği banlanıp yeni üyelik açanlar ve 1 yılı doldurmayanlar demek oluyor bu. :coffee:

hmm ok peki ne zaman belli olucak olan kişiler.

Yukarı Alt