Madem Old School var, New School neden yok? Eski üyeler Old School ise bizde New School olalım. Böyle bir uygulama istiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. :P

Renk menk istemiyorum. Sadece ismimizin altında New School yazmasını istiyorum. :?

özel bi sıra olmasa belli bi mesaj sayısından sonra kaybolsa mesela 50 mesaja kdr new school

Majestic demiş ki:
Türkçe bir forum onun için saçma sapan istekleri geçelim lütfen. :beer:
Site Admin
Site Manager
Playboy
Graphic Designer
Global Moderatör
Moderatör
Site Helper
Extra Elite
Ps User
Botter
Old School
Sitedeki yetki isimleri.Arkadaş pek bir şey istememiş bence. :coffee:

sw1ss demiş ki:
Majestic demiş ki:
Site Admin
Site Manager
Playboy
Graphic Designer
Global Moderatör
Moderatör
Site Helper
Extra Elite
Ps User
Botter
Old School
+1

Beyler sağolun fazla ısrar etmeyelim. Yetkili arkadaş olmaz dedi. Ayrıca teşekkür ederim Majestic.

New school yetmez ki ... Primary School , Secondary School , High School hepsini açmalıyız . Olmuyor böyle ... -.-"

Herkes okuduğu okula yerleştirilmeli, kim kaçıncı sınıf bilinmeli :P

Xanthos demiş ki:
New school yetmez ki ... Primary School , Secondary School , High School hepsini açmalıyız . Olmuyor böyle ... -.-"

:mrgreen: :thumbsup:

Majestic demiş ki:
sw1ss demiş ki:
Majestic demiş ki:
Site Admin
Site Manager
Playboy
Graphic Designer
Global Moderatör
Moderatör
Site Helper
Extra Elite
Ps User
Botter
Old School
İmzamdaki ayrıntıyı kaçırmayan insana ben bilgili bir insan ve dikkatli bir insan derim renginizi değiştirmeden ancak Keşfediyorum yazısı yerine new school yazılabilir burası Türkçe bir forum onun için saçma sapan istekleri geçelim lütfen. :beer:
Ben yukarda ne yazmışım benim anlaması kıt arkadaşım?Ben site yetkililerinden mi bahsetmişim sence yoksa Keşfediyorum-Gözlemliyorum-Aileden gibi faktörlerden mi?
Ps:İğne sokmaya çok hevesli bir gencimizsin dikkat et iğneye kendin basma. :P

Hmm şöyle diyeyim Türkçe bir forum bu bir genellemedir o yüzden herkezi kapsar,yetkili-üye.Ayrıca imzandaki c harfine dikkat çekebilen birisi varsa buda benim dikkatimi çekti.

Ben buraya laf sokmaya gelmedim kullandığım cümleleride tek tek seçtim.Ben sana yanlış bir hitapta bulunmuyorsan sende bana "Anlaması kıt arkadaşım?" gibi konuşmazsan sevinirim

ps: Adem ağa neden olmasın :P

Lox Lotuss demiş ki:
extraloob demiş ki:
Abi o ne demek? :roll:
Rolling on floor laughing.Gülmekten yere yattım derlerya onun gibi :D

ps2: seçtim olcaktı* çektim nedir :P

Majestic demiş ki:
Hmm şöyle diyeyim Türkçe bir forum bu bir genellemedir o yüzden herkezi kapsar,yetkili-üye.Ayrıca imzandaki c harfine dikkat çekebilen birisi varsa buda benim dikkatimi çekti.

Ben buraya laf sokmaya gelmedim kullandığım cümleleride tek tek çektim.Ben sana yanlış bir hitapta bulunmuyorsan sende bana "Anlaması kıt arkadaşım?" gibi konuşmazsan sevinirim
Sen benim ne demek istediğimi aslında anlıyorsun ama sivri zekalılık yapıp üste çıkmaya çalışıyorsun.Bak kardeşim seni takip ediyorum her yere çamur atıp ortalığı bir birine katıyorsun.Adımlarını tek tek at bundan sonra.
Üste çıkmam için bir neden yok sadece dikkatimi çeken birşeyi yazdım.İyi geceler sana :beer: :uyku:

- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Xanthos demiş ki:
- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.
tey,tey,tey,tey... :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bencede saçma abi günde kaç kişi üye oluyor buraya. Onlarla kim uğraşcak kim ayarlayacak? Sitemizin sorunlarına yetişmek için elinden geleni yapıyorlar. O kadar şeyler uğraşmak çok zor olur. Kısacası saçma !

Xanthos demiş ki:

ana okuluna da kayıtlar başlasın o zmn ^^

Yukarı Alt