Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Hmm bende olayım bare :) 1 senedir bu forumdayım en en eski hesabımla akalemre032 :)

Advance

Ben olmak istiyorum 11 ayım olmuş ama şuana kadar heralde seviyesizliğim felan olmadı

Advance

Majestic demiş ki:
OldSchool alımlarını şu dakkada başlatmayacağız istekleri alalım sonra kişileri tek tek değerlendireceğiz.
teşekkürler
değerlendirilmem dileğiyle...

500 mesaj veya 1 yıllık kullanıcı hesabım olmayabilir.Ama Old School bizi bu siteden yapacaksa olmak isterim.Sizlere hiçbir saygısızlığım olmadı ve olmayacak.Ama sanki bu sitede 1 yıllık kayıtlıyım bu sitede bir yetkim olduğuna ve tanıştığım insanlar için çok mutluyum.500 mesaj bir şey degil asdf yazıp yapanlarda var.Önemli olan düzgün mesajlar atmak benim 250 mesajımın 500 yerinede koyulabileceğine inanıyorum.Bende Old School olmak istiyorum.

Kai

olduser
Bende olmak istiyorum,bu üyeliğim daha yeni,ama diğer üyelik ile beraber 1 seneden fazla bu forumdayım :)

_CrazyBlade_ demiş ki:
Bende olmak istiyorum,bu üyeliğim daha yeni,ama diğer üyelik ile beraber 1 seneden fazla bu forumdayım :)
evet benimde diğer üyelik öyle 1 seneden fazla ama eğer diğer üyeliğim geçerli ise bende olmak isterim ...

SePPuKu demiş ki:
_CrazyBlade_ demiş ki:
evet benimde diğer üyelik öyle 1 seneden fazla ama eğer diğer üyeliğim geçerli ise bende olmak isterim ...
Forum kuralları Madde 20
Bir kullanıcı birden fazla hesap açmamalıdır. Kendi hesabına erişim kurmakta sorun ile karşılaşan kullanıcılar, durumu site yönetimine bildirmelidir. Gerekli görüldüğü durumlarda ve site yönetimi tarafından izin verildiğinde, birden fazla kullanıcı hesabı açılabilir. Site yönetimi tarafından, izinsiz olarak birden fazla hesap açtığı tespit edilen kullanıcıların tüm hesapları kapatılabilir. Bir kullanıcının birden fazla hesap açıp açmadığını tespit etmek için birden fazla yöntem kullanılabilir

Xanthos demiş ki:
SePPuKu demiş ki:
_CrazyBlade_ demiş ki:
Forum kuralları Madde 20
Bir kullanıcı birden fazla hesap açmamalıdır. Kendi hesabına erişim kurmakta sorun ile karşılaşan kullanıcılar, durumu site yönetimine bildirmelidir. Gerekli görüldüğü durumlarda ve site yönetimi tarafından izin verildiğinde, birden fazla kullanıcı hesabı açılabilir. Site yönetimi tarafından, izinsiz olarak birden fazla hesap açtığı tespit edilen kullanıcıların tüm hesapları kapatılabilir. Bir kullanıcının birden fazla hesap açıp açmadığını tespit etmek için birden fazla yöntem kullanılabilir
ban vs şifre unuttum diyelim nolucak?

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt