1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Olay sözler


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir

  Olay sözler
  Yıldırım Demirören'in Avusturya'daki konuşması İstanbul'da bomba etkisi yarattı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a yüklenen Beşiktaş'ın patronu, “O, kulüp başkanlığı haricinde her işi yapabilir” dedi.

  [​IMG]

  Sezon bitiminde Aziz Yıldırım’ın Rüştü Reçber hakkında yaptığı açıklamalar nedeniyle gerilen Beşiktaş-Fenerbahçe ilişkileri dün Yıldırım Demirören’in konuşmaları sonrasında kopma noktasına gelebilir. Avusturya’da süren kampta teknik direktör Schuster ile basın önüne çıkan Demirören, Yıldırım’ı kelimenin tam anlamıyla topa tuttu.

  ‘O başkansa biz yokuz...’

  Öncelikle Kulüpler Birliği toplantılarına neden katılmadığını açıklayan Beşiktaş Başkanı, “Kulüpler Birliği Başkanı çıkıp da Beşiktaş’ın futbolcusu hakkında açıklama yapıyorsa, Kulüpler Birliği Başkanlığı haricinde her şeyi yapmalıdır. Aziz Yıldırım’ın samimiyetine inanmıyorum ve bundan sonra da birliğin hiç bir toplantısına katılmayacağım” dedi.

  Şimdi Fenerbahçe bekleniyor!

  Quaresma transferini “Büyük isim, büyük iş” sözleriyle ifade eden, Beşiktaş’a gelmek istediğini açıklayan Ozan İpek konusunda “Her futbolcu bunu ister. Ona kızmayın” diyerek Bursaspor Yönetimi’ne seslenen Demirören, konuşmasının finalinde ise yine Fenerbahçe Başkanı’na yüklendi: “Aziz Yıldırım, kulüp başkanlığı haricinde her işi yapabilir...”
  Avusturya’dan yükselen bu sözlere dün İstanbul’dan karşılık gelmedi. Ancak Fenerbahçe Yönetimi ve Başkan Aziz Yıldırım’ın bugün itibariyle takınacağı tavır merakla bekleniyor...​