Liu

rank8
just_life demiş ki:
kocaeliye bakılırsa Rabbim biraz daha yağdırırsa tamamdır :lol:

yatmadan önce dua etmeyi unutmayın Razz
TGRT haberde gördüm 242 cm e ulasmıs kocaeli de kar kalınlığı :lolmuch: :lolmuch:

Kartal da oturuyorum istanbul kar kalınlıgı bizim site içinde 24 cm ölçtüm :mrgreen: :mrgreen:

Kar yağınca tatil olan tek ülke bizizdir herhalde :lolmuch: .Yok aklıma geldi bi tane daha var zimbamve adaları :lolmuch:

iCe_diVe

Bilgiliyim
İstanbul Valisi Muammer Güler, kar yağışı nedeniyle 18 Şubat Pazartesi günü ilk ve orta öğretim okullarında 1 gün boyunca tatil olacağını açıkladı.

Güler basın açıklamasında özetle şöyle konuştu:

"16 Şubat Cumartesi günün başlayan ve hayla devam eden kar yağışı nedeniyle bütün kuruluşların aldığı tedbirlerin devam ettiğini belirterek, "İyi ki kar yağdı, İnşallah devam da eder. İstanbul'da 7-8 santimetreye kadar kar kalınlığı görüldü. yarın öğlene kadar Avrupa yakasında öğleden sonra da Asya yakasında kar yağışı devam edecek. 2 gün süresince yollarımızda değişik tedbirler uygulandı.

Eskişehir içinde aynı uyguLamayı istiyoruz, burada da kar yağıyo, bizim başımız keL mi tatiL oLmasın Exclamation

XeSetrA demiş ki:
İstanbul Valisi Muammer Güler, kar yağışı nedeniyle 18 Şubat Pazartesi günü ilk ve orta öğretim okullarında 1 gün boyunca tatil olacağını açıkladı.

Güler basın açıklamasında özetle şöyle konuştu:

"16 Şubat Cumartesi günün başlayan ve hayla devam eden kar yağışı nedeniyle bütün kuruluşların aldığı tedbirlerin devam ettiğini belirterek, "İyi ki kar yağdı, İnşallah devam da eder. İstanbul'da 7-8 santimetreye kadar kar kalınlığı görüldü. yarın öğlene kadar Avrupa yakasında öğleden sonra da Asya yakasında kar yağışı devam edecek. 2 gün süresince yollarımızda değişik tedbirler uygulandı.

Eskişehir içinde aynı uyguLamayı istiyoruz, burada da kar yağıyo, bizim başımız keL mi tatiL oLmasın Exclamation
eses yenerse antalyayı yaparlar belki Razz :mrgreen:

Dexter

Tanınıyorum
ilk ve orta öğretim tatilmiş peki buna lise dahilmiydi ya :lol:

Yukarı Alt