8) İstek Acıbadem Lisesi İngilizce Hazırlık Sınavı

1.si oldum ve Lise 1'den başlayacağım yorum almak istedim kendimden büyükler ile zor olurmu acaba :)

Bunu yaşayan varsa yazarsa sevinirim

Absence

O sınav yıllarından sonra bir hazırlık senesi çok iyi geliyormuş tabi ben hazırlık okumadım dersler birden bastırınca şimdide ne olduğunu anlamadan Öss telaşı sardı kendinden büyükler falan mevzusu sorun olmaz bir yaştan önceki dönemlerde senden büyük yada küçük arkadaşların olmuştur aynı sınıfta
Ps:Tebrik etmedik yahu :D tebrikler canım :muck:

Truth demiş ki:
8) İstek Acıbadem Lisesi İngilizce Hazırlık Sınavı

1.si oldum ve Lise 1'den başlayacağım yorum almak istedim kendimden büyükler ile zor olurmu acaba :)

Bunu yaşayan varsa yazarsa sevinirim
ooo süper lisedir, ünlülerin çocukları okuyor orda, dayımın oğlu da orda okudu, o derece yüksek bir okulda birinciliğin olduysa gerisini düşünemiyorum. :twisted:

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Bizim döneme atlayan yatılı bir arkadaş vardı, çocuğa yapmadığımız kalmadı. Sürekli dalga geçerdik yatakhane içinde, hiçbir zaman çocuğa adıyla hitap edilmedi ama ne zaman bir gündüzlü dalga geçmeye kalkarsa çocuğn arkasındaydık. Bizim dalgamız yatakhanede herkesedir, sadece o çocuğa biraz daha geçtik ki 1 yılın acısını çıkaralım diye. Şimdi senin arkanda olacak kimse de yok, gerçekten üzüldüm... Her yerde Kabataş Yatılı gibi kardeşler olmaz.

Dipnot: Tebrikler

Macro demiş ki:
Bizim döneme atlayan yatılı bir arkadaş vardı, çocuğa yapmadığımız kalmadı. Sürekli dalga geçerdik yatakhane içinde, hiçbir zaman çocuğa adıyla hitap edilmedi ama ne zaman bir gündüzlü dalga geçmeye kalkarsa çocuğn arkasındaydık. Bizim dalgamız yatakhanede herkesedir, sadece o çocuğa biraz daha geçtik ki 1 yılın acısını çıkaralım diye. Şimdi senin arkanda olacak kimse de yok, gerçekten üzüldüm... Her yerde Kabataş Yatılı gibi kardeşler olmaz.

Dipnot: Tebrikler
:oops:

Şaka bir yana çok tanıdık var ya üst sınıfta sorun olmaz :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
başarılar canımcım güzel derece ayrıca bir not düşeyim, liseyi 1.nci bitirirseniz üniversite sınavından sizin aldığınız notun üzerinden bir üniversiteye lise 1.ncisi kontenjanından girma hakkınız var.

örnek ;

1.nci tercih : msü mimarlık 500 puan
2.nci tercih itü mimarlık 480 puan

ve siz 480 puan aldıysanız lise 1.ncisi kontenjanından siz msü mimarlığa yerleşiyorsunuz bilginize sunarım :muck:

Tebrikler hacım umarım böyle devam edersin :muck:

İngilizce bu kadar iyiydide neden haberimiz yok çevirileri sana yaptırırız artık Destiny'nin zamanı doldu :mrgreen:

Tebrikler canımcım. Büyüklerle okumak sorun olmuyor. Bende kendi bölümümde en ufağım :P herkes 19unda 20sinde benim gibi reşit olmadan gelen bir elin parmaklarını geçmez :twisted: :lol: Dediğim gibi sen kaldığın yerden devam et ortam sorunu yaşamazsın. Ayrıca hazırlığı geçerek çok önemli bir sene kazandın bunu da unutma 8)

Yukarı Alt