Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
OKS'de 97 öğrenci birinci oldu
Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı'nın (OKS) sonuçları açıklandı.
Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı (OKS) sonuçları açıklandı. OKS’de Matematik-Fen (MF)ve Türkçe-Matematik (TM) puan türlerinde 97 öğrenci 500 tam puan alarak birinci oldu.

Çelik’in yaptığı açıklamaya göre, 100 net yapan öğrenci sayısı 263 olurken, tam net yapan öğrenciler 41 ilden çıktı.

Çelik, 500 net puan alan OKS birincilerinin Türkiye geneline iyi bir şekilde yayıldığını bildirirken, en çok birinci 18 öğrenciyle İstanbul’dan çıktı. Ankara’da 10 öğrenci, İzmir’de ise 6 öğrenci birinci oldu.

Bakan Çelik, organize kopya çeken kişiler tespit edilmiş olup bu kişilerin sınav sonuçları açıklanmayacağını bildirdi.

bu sefer sorular okul düzeyince çikti heralde 4 sene önce oks ye girceksen illaki dersaneye gideceksin diolardı

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bu seneki soruları kendim çözdüm ve 2 hatam çıktı :? Anlayacağınız bu seneki sorular acayip kolaydı.

DaK

rank8
ben 484 yaptım 3700 kusur bisi oldum .. soruom oncekine adam daa az yapıp daa yukarda .. bu sınavda ogrencilerin arasındaki farkı markı annayamadılar.. anladık diolarsa hikaye ..

Yukarı Alt