ya su batu ya bişey de okan abi yaptım bi hata nacru banlandı ama bu butun actıgım userları banlıyo lutfen bişey sölye su batu ya

Jigsaw

Aileden
Charını BaD_BoY'a geri vermediğin ve bizlerden özür dilemediğin sürece bu sitede sana yer yok..

şu batu? ben senin askerlik arkadaşınmıyım,ayrıca sana okan abinin bize sürekli söylediği bişeyi aynen yazıyım istersen Arrow global modlar hiçkimseye hesap vermek zorunda değildirler istediklerini yapabilirler Wink oke?sen hesap açtıkça bende banlayacam,ettiğin küfürleri henüz kimse unutmuş değil Wink

Jigsaw demiş ki:
Charını BaD_BoY'a geri vermediğin ve bizlerden özür dilemediğin sürece bu sitede sana yer yok..
char meselesi değil bu artık 15 yaşında dengesizin biri buraya gelipte topic açıp herkese ana avrat küfretme meselesi(diğer arkadaşlar alınmasın lütfen)

Pennywise demiş ki:
şu batu? ben senin askerlik arkadaşınmıyım,ayrıca sana okan abinin bize sürekli söylediği bişeyi aynen yazıyım istersen Arrow global modlar hiçkimseye hesap vermek zorunda değildirler istediklerini yapabilirler Wink oke?sen hesap açtıkça bende banlayacam,ettiğin küfürleri henüz kimse unutmuş değil Wink
+1905
unutmadık
unutamayız

BeachBoy demiş ki:
Pennywise demiş ki:
+1905
unutmadık
unutamayız
olm burdan bari cıkma ne maydonoz adamsın ya :@@@@ Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad Mad

ya adam ne yaparsa uyuzuma gitmeye basladı ben böyle post kasan görmedim Evil or Very Mad Adam sacma bi topic acıyor herkez yorumluyor,topici en basta duruyor ama adam sırf post kasmak icin gerilerde kaldı diyor Mad Mad hic durmadan up up yazıyor Evil or Very Mad

A

Anonymous

Guest
sanki ilk okul çocuğuda öğretmenine arkadaşını şikayet ediyo. :mrgreen:
öğretmenim şu batuya bişey söle ya kafama vurdu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Razz cocuk gibiyiz ha :) forumda az bi akilli durun :) nacru sende uyelik aciyorsun bari ben nacruyum deme bu forum bole illet bir sey sigara tiryakiligi gibi bagimlilik yapiyor kapidan kovsan bacadangirior :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hayır efendi olsalar canımı yesinler ama yok illaki kurallara karşı gelecekler bu da bize ters olduğu için hiç hoş olmuyor Razz

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Beyler Beni Örnek Alın.. :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

Şaka Tabi..Ona Göre

Yukarı Alt