http://www.privatesozluk.com/show.asp?m ... 430&page=1

manyetikedi / 01.01.2008 02:35:22 / # 2579499 / *
silkroad online kullanıcılarının beleş bot için takıldıkları sitedir.
sözüm ona bu forum sitesinde, tbot denen programın kreklenmiş * hali bulunur.hoş bu aralar bulunmuyor ama. çoğunluğu yeni yetme ilkokul,ortaokul toparlakları da burda botun kreklisi çıksa da bizde elle uğraşmadan indirip kursak diye bekleşir.bunu fırsat bilen bir ton lamer, hesap avcısı, bunlara bot yerine yalandan hafif bazda hack programı koyar, bunlarda çeker ve hesapları hacklenir.biz de güleriz.
demem o ki, olurda bu oyuna bağlanmış kullanıcılar vardır, uzak dursunlar hem bu adresten...
illa botla oynayacam diyorsanız, isro bot var ancak 200 saati 13 ytl civarında şuan.
değerli edit : silkroad online resmi sitesinden silk alımı yaparken, bu ve benzeri forum sitelerinde online olmamanız, olsanız dahi virüs korumanızı açık tutmanız önerilir. bkz * *
rasgele dolaşırken karşılaştım...

hacı görmüyonmu yukarda link var ordan aldım "extraloob" diye arattım google'dan herhangi birirne tıkladım önüme bu çıktı Confused

bannedddd

Buralıyım
Reklamın iyisi kötüsü olmaz bunlar bizim reklamımızı yapıyorlar farkında değiller. Wink Sağolasınlar..

Kötüsü olmaz mı Question Arkadaşım görmüyomusun ne diyo orda "çoğu ilkokul, ortaokul toparlaklarının takıldığı site" olarak söylenmiş daha nesi kötü olsun onu anlayamadım...
konuyu neden buraya açtığıma gelince burası hem şikayet hem istek bölümü deilmi Wink

Purebred demiş ki:
Kötüsü olmaz mı Question Arkadaşım görmüyomusun ne diyo orda "çoğu ilkokul, ortaokul toparlaklarının takıldığı site" olarak söylenmiş daha nesi kötü olsun onu anlayamadım...
sen takam kafana bunları. reklamın iyisi kötüsü olmaz de geç uğrama yorma kafanı. bende zamanında çok söyledim size ana avrat girişiyolar diye reklamımızı yapıyolar diye sevindiler e diyelim?

Peki öyle diyelim ama sadece şikayetti.Neyse boşuna konuyu uzatmayalım modlar kilitlesin.
Bu arada biz de mi Frankfurta taşınsak :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
biliyorum bunu başka bir sözlüktede bizi övmüşler sonuç itibariyle reklam reklamdır bunları yapan hastalıklı insanlar bu yüzden kaale bile almıyorum rahatınıza bakın extrabeer

onlara şunu sadece şunu söylüyorum...

çoğunluğu yeni yetme ilkokul,ortaokul toparlakları da burda botun kreklisi çıksa da bizde elle uğraşmadan indirip kursak diye bekleşir.bunu fırsat bilen bir ton lamer
ilkokul ortaokul mu?

sen kaç yaşındasın çok merak ediyorum ?

ve daha crack in yazılışını bilmiyorsun birde laf atıyosun...

herkes ilkokul ortaokul okudu ve bunda ne sakıncası var anlamıyorum Mad (ben lise okuyorum )

kullanıcılarının beleş bot için takıldıkları sitedir.
ben beleş bot kullanmıyorum..VE sitenin eminim yarısı kullanmıyodur...

biz de güleriz
asıl ben sana gülüyorum..beleş bot varken paralı bot aldığını...(ENAYİ)

pfffffff

Aileden
Purebred demiş ki:
http://www.privatesozluk.com/show.asp?m ... 430&page=1

manyetikedi / 01.01.2008 02:35:22 / # 2579499 / *
silkroad online kullanıcılarının beleş bot için takıldıkları sitedir.
sözüm ona bu forum sitesinde, tbot denen programın kreklenmiş * hali bulunur.hoş bu aralar bulunmuyor ama. çoğunluğu yeni yetme ilkokul,ortaokul toparlakları da burda botun kreklisi çıksa da bizde elle uğraşmadan indirip kursak diye bekleşir.bunu fırsat bilen bir ton lamer, hesap avcısı, bunlara bot yerine yalandan hafif bazda hack programı koyar, bunlarda çeker ve hesapları hacklenir.biz de güleriz.
demem o ki, olurda bu oyuna bağlanmış kullanıcılar vardır, uzak dursunlar hem bu adresten...
illa botla oynayacam diyorsanız, isro bot var ancak 200 saati 13 ytl civarında şuan.
değerli edit : silkroad online resmi sitesinden silk alımı yaparken, bu ve benzeri forum sitelerinde online olmamanız, olsanız dahi virüs korumanızı açık tutmanız önerilir. bkz * *
rasgele dolaşırken karşılaştım...
Bunu yazan lamere soyleyin krek degil crack..Madem bizden bahsederken lamer kelimesini kullanmaktan cekinmiyor, bari biraz uslubuna gore b.ok atsin.Millette salakti zaten biz onay vermeden indirdi hemen hesabi verdi Confused

Yukarı Alt